17 Kasım 2015 Salı

Türk Milli Takımı ve Barcelona'nın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın Giyim Tarzı

Dünyanın en büyük takımlarından Barcelona'ya transfer olarak gündeme oturan Arda Turan, oynadığı müthiş futbolunun yanı sıra sempatik tavırlarıylada dikkatleri üzerine çekmesini bilen bir futbolcu.. Türkiye'de  sevildiği kadar İspanya'da da sevilen Milli futbolcu, zaman zaman giyim tarzıylada dikatleri üzerine çekiyor..

Zaman zaman Türkiye'de Defacto gibi giyim markalarının reklamlarında da boy gösteren 28 yaşındaki futbolcu, spor programları başta olmak üzere O ses Türkiye yılbaşı özel programında ve Saba Tümer'in programında konuk olmuştur. Renkli bir kişiliğe sahip olan Arda, katıldığı bu programlarda da bunu çok güzel yansıtmıştır..

Peki Türkiye'de taraflı tarafsız çoğu kesim tarafından sevilen ve takdir edilen Arda Turan'ın giyim tarzı nasıl? Bu konumuzda biraz değişiklik yaparak futbol dünyasından bir ismin giyim tarzını saç stillerini ve imajını yansıtan paylaşımlar yapmak istedik..
Öncelikle fiyatı ile dudak uçuklatan paltosunu giydiği ve yine gündeme geldiği tarzı sizlerle.. Palto tam: 27.650 Tl.

Ardanın Buse Terim'in düğününde giydiği papyonlu ve skinny pantolonlu takım elbisesi..

Emre Belezoğlu ile İspanyada takıldığı tarz..

Günlük yaşamından bir Arda Turan giyimi..

Ve Son olarak Defacto reklamlarında uzun saçlı ve kısa saçlı çekilmiş olduğu fotoğraflar..


Saç stiline ve sakal stiline bakacak olursak.. İspanyadaki ilk günlerinde uzun kıvırcık saçları ile takılan Arda, şu sıralarda kısa saç ve sakallı haliyle devam etmekte..

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi