11 Eylül 2015 Cuma

Adidas'ın yeni tarzda erkek spor ayakkabı modelleri

Dünyanın en büyük ve en bilinen spor ürünleri üreticilerinden alman devi adidas'ın en önemli kategorilerinden biri de genç kesimin ve özellikle erkeklerin çok tercih ettiği ayakkabı kategorisidir. Birbirinden tarz ve stil modelleriyle her geçen sezon bambaşka güzellikte modellerle takipçilerinin karşısına çıkan adidas markası aynı zamanda futbol başta olmak üzere tenis, voleybol gibi dünyanın en tanınmış kulüp ve sporcularına malzeme temini yapmaktadır ve hatta bazı durumlarda moda dünyasında yeni çığırlar açabilecek özel üretimler bile gerçekleştirebilmektedir. 

Adidas ayakkabı kategorisi genel olarak lifesytle(günlük), futbol, koşu, tenis, basketbol, egzersiz, fitness gibi bölümlere ayrılmaktadır. Her spor branşında amatör yada profesyonel sporculara hitap edebilen adidas özellikle Lionel Messi adı altındaki çok estetik tasarımlı, rahat halı saha ayakkabı ve kramponlarıyla spor modasında büyük çığır açmıştır diyebiliriz. Adidas'ın bir diğer önemli ve trend modeli de özellikle günlük, lifestyle kullanıcılara hitap eden porsche desing ayakkabıları. Porsche stil kategorisi gerçekten de çok hoş ve stil tasarımlara sahip ayakkabı modellerini barındırıyor.

Adidas'ın değinmek istediğimiz bir başka modeli de superstar kategorisi. Superstar kategorisi de lacivert, kırmızı gibi pastel renklerden desenli ayakkabılara ve daha klasik düz tasarım ve renklere kadar geniş yelpazede bir çeşitlilik ve fiyat aralığına sahip. Son olarak değineceğimiz bir diğer model de adidas dragon modeli.

Dragon ayakkabılar da adidasın geçmişten beri en favori ve tutulan modellerinden birisi olup günümüzde de hala trend olmayı sürdürmektedir. Bu modeller süet ve deriden oluşma bir yapıdan olup rahattır. Klasik adidas günlük, yürüyüş ayakkabı çizgisine sahip bu modeller 7'den 70'e her kullanıcıya hitap edebilmektedir. Bu özelliğiyle de geçmişten günümüze adidas'ın en çok tutulan ve giyilen modellerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Bu yazımızda dünyanın en önemli ve sevilen spor giyim markalarından adidasın erkek ayakkabı kategorisindeki trend modellerini inceledik.  Son olarak sizlere her tarz ve stile uygun birbirinden güzel adidas ayakkabı tasarım ve modellerini incelemeyi unutmayın diyoruz.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi