9 Eylül 2015 Çarşamba

Adidas en yeni bayan ayakkabı modelleri

Spor ayakkabı kategorisinden erkeklerde olduğu kadar bayan spor ayakkabı kategorisinde de iddialı olan adidas özellikle son yıllarda bayan spor ayakkabı modasında çığır açmıştır diyebiliriz. Voleybol, tenis, koşu, basketbol gibi her branşta spor kulübü ve kadın sporculara hitap eden adidas aynı zamanda birbirinden şık, gösterişli lifestyle ayakkabı ve giyim modelleriyle özellikle spor giyinmeyi seven ve spor tarzda kombinlemelerden hoşlanan kadınlara da hitap eder. Bu yazımızda da sizler için son trend adidas bayan ayakkabı kategorisindeki bazı modelleri inceleyeceğiz.

Evet adidas kadın ayakkabı kategorisinde ilk inceleyeceğimiz model daha çok koşu, yürüyüş ve antrenman amaçlı olan adidas supernova modeli. Günlük yürüyüş, antrenman, fitness gibi sporlar yapan kadınlar için oldukça güzel bir model diyebiliriz. Eşofman ve spor kıyafetinizle birlikte çok farklı bir kombin ve tarz yaratabilirsiniz bu ayakkabıyla.

Kadın Koşu ayakkabılarına bir örnek de adidas duramo modellerini gösterebiliriz. Gerçekten de ayağa mükemmel biçimde oturup saran ve file mekanizması sayesinde ayağın nefes almasını sağlayan bu model topuk kısımlarda yer alan yastıklama mekanizması sayesinde de kullanıcılarına müthiş bir konfor ve rahatlık sunar! Pembe, mor, siyah gibi modellere sahip duramo modeli spor sever bayanlarca mutlaka incelenip denenmeli!


Son olarak sizler için inceleyeceğimiz adidas kadın ayakkabı modeli de honey low modeli. Bu model ise sporcu yada spor yapan kadınlardan daha çok günlük giyinmeyi seven kadın kullanıcılara hitap ediyor. Daily yada lifestyle da diyebileceğimiz bu model ayakkabılar gerçekten de kadın kullanıcılar tarafından çok rağbet görüyor diyebiliriz. Korunaklı ve dayanıklı kanvas dış yüzeyi ve dayanıklı kauçuk tabanıyla aynı zamanda da çok rahat ve konforlu bir model honey low modeli. Converse tipi tasarımı da andıran görüntüsüyle bu model gerçekten de kullanıcılarının gönlünü çelmeyi başaracak bir model! Renk olarak birbirinden çeşitli renklerde bulunabilir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi