2 Eylül 2015 Çarşamba

2016 Burberry Bayan Palto Modelleri

1856'da kurulan İngiliz Moda ve Giyim Devi Burberry dünya genelin milyonlarca moda takipçisinin gözünü kamaştırıyor. Lüks ve zerafeti simgeleyen tasarım ve modelleriyle dünyanın en değerli markaları arasına giren, İngiltere kraliyet ailesinden 2.Elizabeth ve Prens Charles'ı da giydiren firmaya aile tarafından kraliyet sertifikası da verilmiştir. Giyimden moda aksesuarlarına ve kozmetiğe kadar birçok dalda faaliyet gösteren marka başta İngiltere olmak üzere Fransa, İtalya, Yunanistan, Türkiye(İstanbul), Amerika gibi batı ülkeleri ve Çin, Japonya, Güney Kore, Tayland, Hong Kong gibi uzak asya ülkelerine kadar tüm dünya genelinde mağazalarıyla satışlarını sürdürmektedir. Bu yazımızda Burberry markasının bayanlar için palto modellerini inceleyeceğiz.

 Öncelikle belirtmeliyizki fiyatlarıyla bir hayli el ve cep yakan burberry palto kaban modelleri en aşağı 1000 küsür tl'lerden başlıyor ve 20.000 gibi nerdeyse bir araba parası olabilecek rakamlara kadar ulaşabiliyor. Burberry kaban, ceket kategorisinde özellikle dünyada simgeleşmiş trençkotlarıyla ön plana çıkıyor ve çok beğeniliyor. Hele bir de Burberry'in kendine özgü simgeleşmiş deseni, ekose desenli bir trençkot tadından yenmez adeta! Trençkotları sade, beyaz, krem, gri gibi klasik renklerde seçebileceğiniz gibi mor, yeşil, kırmızı, sarı gibi farklı ton ve renklerde de seçebilirsiniz. Bu her biri birbirinden değerli trençkotlar kışın sizi ısıtmakla kalmayacak bu harika kreasyonlar aynı zamanda da tarzınıza bambaşka bir güzellikte şıklık katacaktır.


Trençkotlarınızın altına tarzınız ve stilinize göre pantolon, jean yada etekle kombinleyebilirsiniz, tabiki giyeceğiniz ayakkabının da bunlarla uyumlu olması gerekir buna dikkat edin. Ayrıca trençkotlarınızla küçük değil büyük çanta kullanmaya özen gösterin. Bu yazımızda da sizlere Burberry palto,kaban modası ve modelleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Hepinize giyim, seçim ve kombinlerinizde şimdiden başarılar.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi