3 Ağustos 2015 Pazartesi

Yeni sezon Erkek deniz şortu ve mayo modası

Havaların iyice ısınmasıyla artık deniz,havuz sezonu açıldı ve kadın, erkek, çocuk, yaşlı hemen herkes soluğu plajlarda almaya başladı. Tabi artık her şeyin bir modası ve trendi olduğu gibi rahatlıkla plajların da bir modası var diyebiliriz. Plaj kategorisinde bayanlar için bikini, mayo, mayokini, çanta gibi aksesurlarla çeşit fazla iken erkeklerde çok daha az diyebiliriz. Bu bakımdan erkekler için deniz şortu ve mayo ön plana çıkan tek şey! Moda, trend bunun üstüne kurulu. Bu yazımızda yeni sezon erkek deniz şortu ve mayo modasını ele alacağız.

Deniz şortu denince diz altı ve diz üstü olmak üzere 2 çeşit kategoriye ayırabiliriz. Artık slip mayo yerine erkekler genellikle deniz şortlarını tercih etmekte. Bu hem görsel olarak daha güzel hem de daha rahat. Tabi deniz şortları da belirttiğimiz gibi diz hizasında yada tercihe göre daha da kısa olarak bulunabiliyor. Erkek mayosu daha kısıtlı da olsa mayolar artık bildiğimiz tarzda slip şeklinde olmaktan çok dar boxer şort görünümünde ve streç kumaş özelliğinden oluyor. Normal large bol şort şeklindeki deniz şortları da tercih edilirken son zamanların en çok tercih edilen modeli uzun plaj şortu diyebiliriz.

Genellikle desenli ve pastel renklerde tercih edilen uzun deniz şortlarının erkek plaj modasında son zamanların en trend model ve tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Artık her markadan ve her tarzdan uygun fiyatlarda erkek deniz şortu ve mayo modelleri mevcut. Artık zevk ve tercihlerinize göre seçim yapmak size kalmış bir şey. Zevkinize ve rahatlığınıza göre uzun yada kısa, desenli yada düz modeller seçebilirsiniz. Bu yazımızda da erkek deniz şortları ve mayoları hakkında bazı bilgiler verdik. Herkese giyim ve seçimlerinde başarılar.


2015/2016 sezonu erkek deniz şortu modası ve trend modeller..

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi