12 Ağustos 2015 Çarşamba

Nike En Yeni Krampon Modelleri

Günlük lifestyle spor giyimin yanında özel spor branşlarında da faaliyet gösteren dünya çapındaki Amerikan tekstil üretici markası NİKE özellikle futbol sektöründeki forma, ayakkabı, malzeme gibi ürün gruplarında dünyada başı çeken spor giyim firmalarından birisidir. Başta eşofman, tişört, ayakkabı ve bilimum spor aksesuarları üzerinde uzmanlaşmış marka dünya spor giyim modasının da nabzını tutuyor. Bu yazımızda Nike'ın en yeni krampon modelleri ve tasarımlarını inceleyeceğiz.

Koşu ve antrenman ayakkabıları, lifestyle günlük ayakkabılar, basketball ayakkabıları, baseball tipi ayakkabılar, tenis ayakkabıları, futbol ayakkabıları kramponlar gibi birçok çeşite ayrılan branşlarda ayakkabı kreasyonuna sahip Nike, günlük lifestyle tarzda yoğun kullanımının ve tercih edilmesinin yanı sıra spor branşları ve özellikle de futbol kramponları konusunda da kullanıcılarını mest etmeyi başarıyor. Nike kramponlarında her zaman yenilik ve kaliteyi arttırırken farklı tasarım ve kreasyonlarındaki bu ürünlerinde adeta bir krampon modası ve trendi yaratıyor.
Amatör halı saha ve profesyonel çim saha kramponlarıyla takipçilerinin oldukça beğenisini kazanan firma amatör, yarı amatör yada profesyonel, yarı profesyonel olarak top koşturan her futbolseverin ilk tercihlerinden biri ve hatta çoğu zaman ilk tercihi bile diyebiliriz. Futbol kramponlarında pastel renk trendi ve modasını getiren firmalardan biri olan nike'ın açık yeşil, pembe, turkuaz, erguvan, turuncu gibi farklı renk seçenekleri ve iki rengin kombin edildiği krampon çeşitleri mevcuttur. Yine sade kullanımı seven futbolseverler içinse düz sadece tasarımlar da ihmal edilmemiş.


Ronaldo ve Messi gibi dünyaca ünlü futbolcuların da tanıtımları ve reklamlarıyla ününe ün katan Nike futbol dünyasında trend ve moda olma misyonunu daha uzun yıllar sürdüreceğe benziyor. Bu yazımızda da Nike futbol ayakkabıları, tasarım ve modellerinden bahsettik. Forma, krampon, futbol topu gibi ürün gruplarıyla futbol dünyasının modasını oluşturan nike önümüzdeki yıllarda da futbol severlerin ve profesyonellerin ilk tercihlerinden biri olmaya devam edecektir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi