11 Ağustos 2015 Salı

LTB Yeni Sezon Bayan Tişört ve Bluz Modelleri

Eskişehir'den çıkıp tüm Türkiye'ye ve ülke sınırlarından dünyaya yayılan LittleBig (LTB) firması genç ve spor giyim modasına öncülük etmeye devam ediyor. Şirket güçlü misyonu ve kaliteli tekstil tasarımları ve üretimleriyle Türkiye'de geniş bir mağaza oluşturmayı başarmış ve genç giyim modasının en sevilen markalarından biri olup bu misyonunu uzun yıllardır başarılı tasarımları ve trendleriyle devam ettirmektedir.

Bugün LTB dünya genelinde Almanya'dan Azerbaycan ve hatta Beyaz Rusya'ya, Çin'den Katar ve Irak'a, Romanya ve Ukrayna'dan Kolombiya'ya kadar uzanan çok geniş bir yelpazede sınırlara ulaşmıştır. Bu bakımdan dünya gençlik trendleri için de LittleBig Firması öncü bir konuma gelmiştir diyebiliriz. Bu yazıda LTB'nin kadınlar kategorisindeki bazı tişört ve modellerini inceleyeceğiz.

LTB Kadın kategorisinde jeans başta olmak üzere, t-shirt ve atlet, sweatshirt, ceket ve mont, etek ve şort, triko ve hırka gibi birçok farklı model ve tasarımlar farklı çeşitler sunmaktadır. Ana kitlesi genç ve sportif giyinmeyi seven bayanlar olan LTB bu tarzda oldukça farklı, renkli ve trend işler çıkarıyor. Ayrıca kadın giyimi yanında büstiyer,kemer,çanta,bere gibi birçok kadın aksesuarıda kreasyonlar arasındadır. Bir LTB mağazasına giren genç bayan o kadar rengarenk, capcanlı tasarımların arasında rahatlıkla kendine uygun bir tasarımla karşılaşabilir.

Son zamanlar athlete tipi bayan t-shirtlerin yaygınlaşmasıyla LTB'de bu alanda tasarım ve modellerini arttırmıştır. Bu direkt olarak kolsuz athlete yada omuzdan kolsuz şeklinde karşımıza çıkabiliyor. Özellikle içinde bulunduğumuz yaz aylarında sahil ve plaj gezmelerinde kolsuz düz beyaz bir athlete t-shirt ve kısa şort + parmak arası terlik kombiniyle genç bayanlar oldukça iyi bir trend yakalayabilirler.


Yada baskılı yada desenli athlete t-shirt ve altına dökümlü bol paça bir jean + topukluyla da oldukça güzel bir kombin elde edilebilir. Bunun dışında LTB'de athlete tipi kolsuz yada normal tip diyebileceğimiz pastel renklerden siyaha kadar birçok baskılı ve desenli athlete t-shirtler ön plana çıkmaktadır.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi