13 Ağustos 2015 Perşembe

LTB 2015 Yeni Sezon Erkek Tişört modelleri

Türkiye'nin tekstil sektöründeki en gözde gençlik ve giyim markalarından biri olan LTB her geçen zamanda üstüne koyarak genç kadın-erkek ve sokak kategorisinde modanın ve trendin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye'den başlayan tekstil yolculuğuna Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Katar, Irak, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan ve ordan Amerika kadar uzanıp Kolombiya'da da sürdüren firma bu alandaki başarısını tabiki uygun fiyat ve trend tasarım ve modellerine borçlu.

Yeni sezon LTB erkek kategorisi t-shirtleri inceleyeceğimiz bu yazımızda ağırlıklı olarak desenli ve baskılı diyebileceğim tasarım ve modeller mevcut. Tabi düz ve tek renk seven erkekler de unutulmamış. Renklere baktığımızda bu sezon yine pastel rengarenk tasarımlarla karşılaşıyoruz. Ama hakim renk olarak gri diyebiliriz ve gri üstüne çok farklı baskı ve desenlerle güzel modeller ortaya çıkmış. Düz beyaz üzerine baskılılar da göze çarpmıyor değil.

Genel olarak baktığımızda gerek jean pantolonlarla gerekse kapri, bermuda gibi şortlarla kombine edilebilecek birçok tarzda ve modelde kreasyonlar mevcut diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse düz sade renk tshirtler desenli bir kapriyle güzel bir kombine edilebilirken, desenli ve baskılı tshirtler de siyah yada taşlanmış mavi bir jean pantolonla kombine edilebilir. Tabi bu kombinler en doğrusu sizin zevklerinizle şekilleneceği için farklı modelleri kendiniz deneyip görmeniz ve gerekirse danışıp fikir almanız en doğrusu olacaktır.

Burda LTB'nin baskılı ve yazılı birbirinden tarz modellerini de es geçmek olmaz. Özellikle sokak modasına da yakın olan bu tasarımlar genç erkekler tarafından oldukça beğenilecek cinsten. Mutlaka gidip görüp denemeniz gerek diyoruz! İyi bir kombin yakalamak adına t-shirt dışında erkek kategorisi için LTB'nin temel ve en iddialı kategorisi jeans grubunu da incelemenizde yarar var diyoruz.

Bu yazımızda da Türkiye'nin en popüler gençlik giyim markalarından olan LittleBig markasının Erkek tişört modellerini inceledik. Hepinize giyim ve seçimlerinizde başarılar, kolay gelsin.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi