27 Ağustos 2015 Perşembe

Kiralık Aşk Dizisinin Yakışıklısı Barış Arduç Giyim Tarzı

Başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Salih Bademci, Levent Ülgen gibi oyuncuların yer aldığı Star tv'nin gençlik ve yaz dizisi Kiralık Aşk günden güne hayran kitlesini hızla arttırarak reyting rekorları kırıyor. Dizide özellikle yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve güzel oyuncu Elçin Sangu yani dizideki isimleriyle Ömer ve Defne'nin birbirleriyle uyumu çok beğeniliyor. Romantik komedi türündeki bu dizi Türk izleyicisinin özellikle de gençlerin gönlünü şimdiden fethetmiş gibi ve daha uzun zamanlar süreceğinin sinyallerini veriyor. Dizide bir başka dikkat çeken ve beğenilen şey ise oyuncuların giyim tarzları ve stilleri. Kadın ve erkek birbirinden farklı ve güzel modellerin sunulduğu dizi moda takipçileri tarafından da izleniyor.

Bu yazımızda sizlere dizinin başrol oyuncularından yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un giyim tarzı ve stili hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Dizide başarılı, güçlü ve sert bir işadamını canlandıran Ömer bunu kıyafet ve tarzına da yansıtmış durumda. Dizide genelde ağır ama şık klasik bir giyimi tercih eden Ömer yani Barış Arduç kıyafeti ve mizacıyla uyum içinde diyebiliriz(tabiki kirli sakalı da es geçmemek gerek). Bilindiği gibi takım elbiseleri güzel taşıyabilmek çok da kolay değil ama Barış Arduç bunu çok iyi yapıyor. Bunda tabiki fit, bakımlı ve kaslı vücuda sahip olmasının etkisi büyük. Barış Arduç dizide duruşu ve tarzıyla adeta çok uzun zamandır özlenen ve beklenen bir jön portresi çiziyor. Bu her açıdan kendini belli ediyor diyebiliriz.


Evet Yaz mevsiminin patlayan dizisi Kiralık Aşkta Ömer ve Defne yani Barış Arduç ve Elçin Sangu ikilisi o kadar birbirine yakışıyor ve uyumlular ki dizi takipçileri ve hayranları artık ikiliyi gerçek hayatta bile birlikte görmek istiyorlar. Çift adeta bir moda dergisi yada kapak çekiminden fırlamış gibi stil ve tarz duruyor. Sanırız bu uyumun bu kadar güzel sağlanması da dizinin patlama yapmasında ve reytinglerin uçmasında bu kadar etkili oldu. Gerçekten de "isteseniz bu kadarını yapamazsınız" denecek cinsten bir şey bu. Bu yazımızda da sizlere Barış Arduç tarzı hakkında bazı ipuçları vermeye çalıştık ve Kiralık Aşk dizisindeki performans ve tarzı hakkında bilgiler verdik...

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi