25 Ağustos 2015 Salı

Kiralık Aşk Dizisinin Güzel Oyuncusu Elçin Sangu Giyim Tarzı

Yayınlandığından kısa süre sonra en beğenilen ve sevilen diziler arasına girmeyi başaran star tv'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncularından Elçin Sangu güzelliği ve özellikle de tarzıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Gündeme bomba gibi oturan Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandıran güzel oyuncu dizideki giyim tarzıyla günden güne beğeni ve takipçi kazanmaya devam ediyor. Dizinin ilk bölümlerinde spor,renkli ve rahat giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Elçin Sangu daha sonraki bölümlerde biraz daha klasik ve casual giyim tarzına yöneldi. Bu yazımızda da Kiralık Aşk dizisinin güzel başrol oyuncusu Elçin Sangu tarzını inceleyeceğiz.

Evet dizideki giyim tarzıyla oldukça beğeni kazanan Elçin Sangu saçları ve makyajıyla da kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Sosyal medyada şimdiden Defne makyajı trend olmuş durumda diyebiliriz ve birçok sitede Defne makyajı adı altında videolar mevcut. Turuncu, pembe gibi pastel renklerin kullanıldığı makyaj oldukça güzel ve dikkat çekici oluyor. Ayrıca romantik komedi tadındaki bu dizide Defne ve Ömer birlikte çift olarak düşünüldüğünde de tarzlarıyla birbirlerine çok yakıştıkları ve uyumlu oldukları görülüyor. Her bölümde farklı trendler yaratan dizi özellikle gençler tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor.

Evet Elçin Sangu kısaca rahat bir imaj ve giyim tarzı sergiliyor diyebiliriz. Bu giyim tarzında istediği kıyafeti giyip rahat olmak ön planda olsa da şıklıktan da ödün vermiyor güzel oyuncu. Güzel kızıl saç rengi (bu arada saçlar kendi orjinal rengiymiş), ten rengi ve hoş makyajıyla zaten güzel olan oyuncu bunu rahat, basit ama şık elbiselerle oldukça iyi tamamlıyor diyebiliriz. Kıyafet renk tonlarında genellikle pastel tonları tercih etse de zaman zaman ağır klasik renklere de yer verdiğini görebiliyoruz, tabi yine rahatlık ön planda.

Dizide son zamanlarda ortaya çıkan trend ise Defne'nin giydiği tulumlar diyebiliriz. Defne'nin büyük bir güzellikle sergilediği şort tulumlar son zamanların modası oldu diyebiliriz. Tulumdan başka birbirinden renkli kısa rahat askılı desenli tasarımlı elbiseler de dizide çok kullanıldı ve özellikle Defne karakteriyle de hızla yayıldı. Bu yazımızda da güzel oyuncu Elçin Sangu'nun imaj ve tarzını incelemeye çalıştık...


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi