4 Ağustos 2015 Salı

Justin Timberlake giyim tarzı ve saç stilleri

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Justin Timberlake müzik ve oyunculukta başarısının yanında giyim tarzı ve stiliyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Çok genç yaşta müzik kariyerine başlayıp ünlenen 34 yaşındaki Amerikalı şarkıcının her gittiği ülkede konserleri tıka basa doluyor ve ilgiyle takip ediliyor. Ağırlık olarak R&B ve pop müzik tarzında müzik yapan ünlü yıldız tıka basa dolan konser gelirlerinin yanı sıra stüdyo albümlerinin rekor satışlarıyla da büyük gelir elde ederek birçok dünya starını geride bırakmıştır ve kimi zaman da bu alanda birinci olarak dünyanın en zengin ünlüleri listesine girmeyi başarmıştır. Bu yazımızda ünlü şarkıcı Justin Timberlake’in giyim tarzı ve saç stilleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tek tek spor yada klasik olarak adlandırılamayacak ünlü yıldızın giyim tarzı için çoğu zaman klasik olmakla birlikte, spor ve klasik her ikisinin güzel ve uyumlu bir karışımı diyebiliriz. Onu çoğu zaman klasik ve jön bir tarzda görmeye alışsak da kombinlerinin detaylarına baktığımızda sportif unsurlara da rastlayabiliyoruz. Pek fazla tişörtle görülmeyen Timberlake adeta gömlek ve ceket tutkunu. Bu onun için olmazsa olmazlardan.

Konserlerinde, ödül gecelerinde ve davetlerde genellikle ağır ama göze hoş gelen, çok iyi bir şekilde kombinlenmiş takım elbiselerle görmek mümkün. Bazen daha da spor olarak birbirleriyle uyumu güzel sağlanmış keten pantolon ve gömlek üzerine düz ceket, bazen de özel davetlerde smokinle görmek mümkün. Ünlü şarkıcı erkek modasının her zaman trendlerinden biri olmayı başarmış ve bu konuda dünyada en iyi örneklerden biri olarak erkek takipçilerinin beğenisini gitgide kazanmakta ve arttırmaktadır.

Gömleklere çok önem veren ve giydikleriyle büyük beğeni toplayan Justin Timberlake her çeşit tasarımda gömlek modelleriyle trend olmayı başarıyor. Aksesuar olarak genellikle gömleğiyle çok iyi kombinlediği kravatı seçen ünlü şarkıcı bazen de taktığı papyonla harika stiller yaratıyor. Canlı, pastel renkleri pek tercih etmeyen Timberlake genellikle ağır, klasik renkleri tercih ediyor. Saç konusunda ise ünlü şarkıcı yine adaşı Justin Bieber gibi farklı ve özel stil saçlarıyla milyonları kendisine hayran bırakıyor. Son zamanların en popüler ve trend modeli haline gelen Pompadour saç stilini harika bir uyumla kendisine uyduruyor diyebiliriz.


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi