17 Ağustos 2015 Pazartesi

En yeni Örgü Elbise Modelleri ve Örnekleri

Moda, trend ne kadar değişse de örgü elbiselerin aksesuarların modası hiç geçmiyor. Büyüklerimizin onca emek göz nuruyla yaptıkları kışın bedeninizi ısıtacak örgü elbiseler, kazaklar, ceketler, atkılar, eldivenler artık fabrikasyon usulüyle yapılsa da halen değerini ve güzelliğini korumaktalar ve bayanlar tarafından da özellikle soğuk aylarda çeşitli kombinlerle çok tercih edilmektedir. Artık çağ ve modaya uyumlu olarak üretilen ve biraz daha modern çizgiler ve tasarımlarla kadınların beğenisine sunulan örgü elbise modası gitgide güzel modellerle karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda son yılların trendlerinden biri olan örgü elbise modasını inceleyeceğiz.

Son zamanlarda özellikle sonbahar gibi sert soğukların yaşanmadığı aylarda trend mini örgülü elbise diyebiliriz. Özellikle zayıf ve biraz uzun bayanlarda mat beyaz mini örgülü çok güzel duracaktır. Örneğin beyaz boğazlı yarım kollu örgülü mini elbise altına siyah tayt kombini ve yine uyumlu bir güneş gözlüğüyle çok güzel bir kombin yakalanabilir. Parlak olmayan mat beyaz renk örgülü elbiselerde gerçekten de çok iyi bir duruyor. Tabi yine sizler  tercih ve zevklerinize göre yeşil, mavi, pembe gibi tonlarda örgü elbiselerle deneyerek farklı bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz.

Artık örgü elbise modelleri sadece soğuk mevsimlerde ilkbahar yaz gibi aylarda da bu mevsimlere uygun model ve tasarımlarda tercih edilebiliyor. Gerçekten yaz ve bahar aylarına uygun bayanların tercih edebileceklere ve kolayca kombinleyecekleri çok güzel tasarımlar var artık. Örgü elbise modasında, mini örgü elbise modellerinden sonra tığ işi örgü elbise modelleri, tek açık omuz örgülü elbise modelleri, askılı mini örgülü kadın elbise modelleri, V yaka ve dekolteli kadın örgü elbise modelleri, ajur örgü elbise modelleri gibi birbirinden farklı ve göze hitap edebilecek hoş tasarımlar mevcut!


Bunlar dışında kabartmalı desenli, geometrik desenli, saç örgülü, çiçek motifli, tığ işi gibi birbirinden farklı tasarımlı örgü elbise modelleri mevcut. Burda en doğru seçimi birbirinden farklı modelleri deneyerek vücudunuza ve zevkinize göre sizler yapmalısınız diyor ve bu yazımızı da burada noktalıyoruz. Hepinize seçimlerinizde kolay gelsin şimdiden tüm bayanlara...

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi