16 Ağustos 2015 Pazar

Bayanlar için Yeni Sezon Güzel Kombin Örnekleri

Moda diyince akla gelen ilk şeylerden biri kombindir. Zira tek başına hiçbir parça bir anlam ifade etmez. Bundan dolayı bayanlar kıyafetleri ve aksesuarlarını güzel ve uyumlu bir şekilde kombinlemeleri büyük önem taşımaktadır. İşte burda stil ortaya çıkmaktadır. Stiliniz kombinlerinizi ve dolayısıyla trendinizi de belirleyebilir. Bu yazımızda yeni sezon için güzel bayan kombin örnekleri hakkında bazı ipuçları vermeye çalışacağız sizlere...

Yaz'ın da gelmesiyle ortalık iyice cıvıl cıvıl, pastel renklerden geçilmiyor. Bayanlar birbirinden güzel stil ve kombinleriyle yaz mevsimini dibine kadar hissettiriyorlar adeta. Özellikle yazın bohem fırtınası eser, bohem modeller ve kıyafetler rahatlığı stili ve tasarımlarıyla kadınların oldukça rağbet ettiği bir tarz ve kombin türü diyebiliriz. Farklı marjinal tasarım ve değişik desenli modellerin çağrıştırdığı özgürlük duygularıyla bohem modeller neredeyse her şeyle kombin edilebilir harika kıyafetlerdir ve moda dünyasının hiç bitmeyen akımlarından biridir bohem!

Tabiki bir diğer es geçemeyeceğimiz unsur da denim kumaş modası! Daha çok jeanlerden bildiğimiz denim kumaşlar artık moda dünyasının bir parçası haline gelmiş durumda. Denim pantolonlar, ceketler, elbiseler, etekler birçok şeyle rahatlıkla kombine edilebilir! Evet bu sezonun bir başka modası da tek omuz kesimi stili. Bayanlar tarafından oldukça sevilen ve tutulan tek omuz kesimi tasarımlar da bu sezona damgasını vuracak modellerden! Bunlar tek parça üst şeklinde olup alt güzel bir pantolon yada etekle kombinlenebilir, tabi uyumlu ayakkabıları ve çantayı da unutmamak gerek. Tek omuz kesimi modeller tek parça desenli elbise şeklinde de tercih edilebilir.


Bu yazımızda da sizlere 2015-2016 sezonu güzel kombin örnekleri için bazı ipuçları vermeye çalıştık. Sonuç olarak sizin için en güzel kombin kararını bedeninizin özelliklerine göre seçeceğiniz giyisilerde vereceksiniz. Seçimlerinizde şimdiden başarılar..

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi