9 Ağustos 2015 Pazar

Adidas`ın Son Çıkan Çocuk Ayakkabı Modelleri

Spor giyim denince akla gelen ilk markalardan biri olan dünya çapındaki Alman firması adidas erkek, kadın, genç, yaşlı 7'den 70'e herkese hitap eden ürünleriyle dünyada spor giyimi ve modasının nabzını tutmaktadır. Koşudan futbola, golfden basketball'a kadar birçok spor branşında faaliyet gösteren Adidas'ın ana konusu ve kategorisi genellikle futbol olmuştur. Futbol ayakkabısı krampondan, formaya ve bilimum spor malzemesine kadar amatör ve profesyonel takımlar için birçok ürün üreten marka amatör sporcuları da ihmal etmiyor.
Adidas Çocuklar İçin ZX850 modelleri

Özellikle çocuklar için üretilen ayakkabılar gerçekten harika! Halı saha ayakkabasından çim saha kramponlarına, ve günlük lifestyle ayakkabılara kadar birçok tasarım ve model mevcut. Küçük futbolcular için Adidas'ın özel üretimlerinden olan Messi model kramponlar gerçekten görmeye değer harika futbol ayakkabıları! Buz mavisi renk ve taban kısmı da sarı siyah renklerden oluşan ürün müthiş tasarımıyla amatör yada profesyonel her futbol oyuncusunu mest ediyor. Bu modelin hem halı saha hem de çim saha modelleri mevcut.

Bunlar dışında aynen yetişkinlerde olduğu gibi çocuk spor ayakkabı modellerinde de pastel renkler ağırlıkta diyebiliriz. Eğer günlük kullanım lifestyle ve biraz da sade bir ayakkabı alınacaksa Adidas Dragon model tercih edilebilir. Dragon modeli mavi, siyah, kırmızı, beyaz modelleri olmakla birlikte bildiğimiz klasik adidas ayakkabı stiline yakın, şık, sade ve çok tercih edilebilir modeldir.
Adidas Siyah renk Çocuklar İçin Dragon Ayakkabı Modeli


Bu yazımızda spor giyimi konusunda dünya devi olan adidas markasının yeni çocuk spor ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Tabiki en doğru seçimi gidip deneyerek yapabilirsiniz. Spor ayakkabı konusunda birbirinden değerli kreasyonlara sahip olan adidas kalite ve tasarımıyla sadece yetişkinlere değil çocuklarınıza da bir ayrıcalık yaşatır diyoruz ve bu yazıyı burda sonlandıyoruz. Giyim ve seçimlerinizde şimdiden başarılar kolay gelsin..

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi