5 Ağustos 2015 Çarşamba

2016 victoria's secret katalogu ve örnek modeller

Kadın giyimi ve modası denince dünyada akla gelen ilk marka olan ABD’li moda şirketi Victoria’s Secret’ın birbirinden değerli nefis koleksiyonları ve kreasyonları modanın nabzını tutmaya devam ediyor! Kadın iç çamaşırından ve dış giyiminden bikiniye, ayakkabıdan pijamaya, şampuandan losyon, parfüm ve güzellik ürünlerine kadar birçok çeşit ürün gamına sahip olan şirket özellikle kadın modası ve giyim sektörünün her alanda dünya lideri ve öncüsü konumuna yükselmiş diyebiliriz. 1977’de kurulan Amerikalı moda devi Victoria’s Secret son kreasyon ve koleksiyonlarını her yıl aksamadan düzenlediği meşhur “Victoria’s Secret Fashion Show” defilelerinde tanıtır. Bu yazımızda da sizler için Victoria’s Secret yeni sezon trend ve modellerini inceleyeceğiz.


Adriana Lima, Alessandra Ambrosio gibi dünyaca ünlü mankenleri bünyesine katan şirket meşhur Victoria’s Secret Fashion Show’da boy gösteren melekleriyle her geçen yıl ününe ün katmaya devam etmektedir. Tüm dünyanın ilgi ve merakla takip ettiği adeta bir şölen eşliğinde geçen bu fashion defilelerde her biri birbirinden güzel melekler genellikle iç giyim, mayo, bikini, mayokini üzerine kreasyon ve koleksiyonların tanıtımını yaparlar. Bu birbirinden değerli koleksiyon ve kreasyonları dünyaya tanıtıp sunacak olan mankenleri seçmekte doğal olarak her zaman çok titiz ve seçici davranıyor şirket. Yani melek olmak hiç kolay bir şey değil!

Bu sezona gelecek olursak; Victoria’s secret bu sezon için katalog swim kategori çekimlerini Hawaii adalarında gerçekleştirdi. Mayo,bikini katalog çekimleri için Namibya’lı ünlü manken ve model Behati Prinsloo’yu seçen şirketin bu sezonki mayo ve bikini koleksiyonları yine harikalar yarattı diyebiliriz! Bu modeller spor ve derin dekolteli seksi tasarımlardan oluşuyor diyebiliriz. Karışık desen ağırlıklı mayo ve bikinilerde file, neoprene gibi kumaşlar göze çarpıyor. Özetle bu sezonki modellerde oldukça bohem bir tarz ve hava göze çarpıyor diyebiliriz.


Bu yazımızda da sizler için 2015-2016 sezonu için Victoria’s Secret markasını ve modellerini inceledik. Her geçen yıl birbirinden farklı ve çılgın tasarımlarıyla milyonlarca bayanın takip ettiği marka trend modellerde öncü olmaya devam ediyor. Hepinize giyim ve seçimlerinizde başarılar, kolay gelsin.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi