18 Ağustos 2015 Salı

2016 Bayan Ayakkabı Modası ve Trendi

Ayakkabı diyince kadınlar için akan sular durur adeta. Her kombinin yada klasik olsun spor olsun her türlü kıyafetin en önemli tamamlayıcısı ve aksesuarı daima ayakkabı olmuştur bayanlar için. Bu gerçeği gören ve bilen ayakkabı tasarımcıları ve firmalar da bunları görerek ayakkabı trendini ve modellerini her geçen yıl bir adım daha ileri taşımaktadırlar. Her yeni sezonda bayanlarda yepyeni ve birbirinden farklı modellerle karşılaşmak artık olağan bir durum haline geldi. Yaz sezonu ayrı kış sezonu ayrı olmak üzere değişen trendler de söz konusu elbette... Farklı renkler, stiller, modeller, tasarımlar... Bu yazıda yeni sezon bayan ayakkabı modelleri ve modasını inceleyeceğiz.

Evet bu yaz yine topuklu sandalet modası tam gaz devam ediyor diyebiliriz. Artık kadınların vazgeçilmezi haline gelen topuklu sandaletler hem rahat hem de şık olmaları hem de spor olsun klasik olsun her türlü kıyafetle kombinleniyor olmalarından ötürü kadınların çok benimsediği ve tercih ettiği bir model haline geldi. Artı olarak yine son zamanlarda ayakkabı olsun terlik olsun oldukça revaçta olan modellerden olan parmak arası ayakkabı da yine yazın modalarından ve trendlerinden diyebiliriz. Ayrıca son zamanlarda çantalarda görmeye alıştığımız püskül detayı artık ayakkabılarda da görülebilecek diyebiliriz.

Bu sezon bağcıklı ayakkabılar da çok moda olacak. Kış sezonuna girdiğimizde ise ince topuklular ve tabiki son zamanların en trendlerinden maskülen yani erkeksi ayakkabı tarzı da çok popüler olacağa benziyor. Desenli renkli pastel giyim modası 2015-2016 sezonunda ayakkabı modasında da süreceğe benziyor. Kışın yine çoğu zaman olduğu gibi diz üstü deri yada süet çizmeler trendlerden biri olacaktır diyebiliriz. Tabi bu arada spor çizmeleri de es geçmek olmaz!


Bu yazımızda da 2015-2016 sezonu bayan ayakkabı modası ve trendleri hakkında bazı ipuçları verdik. Ne tarzda giyiniyorsanız nasıl giyinmeyi seviyorsanız doğal olarak seçimleriniz de giyim tarzınızla uyumlu olmalı yani farklı marjinal görünmek isteyip de kolayca rüküş duruma düşmek de var, tabi o ince çizgiyi yakalarsanız o ayrı... O da sizlerin ve deneyimlerinizin elinde biraz da diyelim ve bu yazımızı da burda noktalayalım.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi