21 Temmuz 2015 Salı

Yakışıklı Oyuncu Mert Fırat'ın Giyim Tarzı


Dizilerin ve ünlüler dünyasının çok konuşulan yakışıklı ve tarz ismi Mert Fırat giyim ve stiliyle de çok konuşulmaya ediyor. Duruşu,rolleri,imajı ve tabiki oyunculuğuyla da daima karizmatik bir portre çizen Mert Fırat bugüne dek çizgisini korumuş beğenilen ünlülerdendir.

Kelebeğin Rüyası ve Aşk Her Dilde filmleriyle büyük beğeni toplayan İntikam dizisiyle de müthiş çıkışını devam ettirmiş oyuncu büyük ve iyi bir hayran kitlesi yakalamıştır, oyunculuğunu dizi ve film oyunculuklarının yanı sıra tiyatro oyunculuğu, reklam filmleri oyunculuğu ve marka yüzü, katalog tanıtımlarıyla da devam ettirmektedir. Bu yazıda da ünlü oyuncu ve stil ikonu Mert Fırat'ın giyim tarzı hakkında bazı bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Marka yüzü olarak ve katalog çekimlerinde genellikle takım elbiseli yada klasik stilde giyinen oyuncu aslında günlük yaşamda daha çok rahat giyinmeyi tercih ediyormuş. Böyle olsa bile bu onun takım elbiseyi mükemmel taşıyan bir erkek olduğu gerçeğini değiştiremez. Tabi insan tarz olunca ne giyse yakışır o da ayrı konu, yeter ki giydiğiniz şeyi taşımayı bilin!

Mert Fırat'ı günlük hayatında bir gömlek ve altına tişört  ve bir kot kombinasyonu ile de sportif ve tarz görmek mümkün! Hatta kimi zaman rockçı tarzıyla görmek bile mümkün onu! Mart ayında vizyona giren Melisa Sözen'le başrollerini paylaştığı "Bir Varmış Bir Yokmuş" filminde bir rock star'ı canlandıran oyuncu bu giyim tarzıyla da binlerce takipçisinden bir kez daha artı puan almayı başarmış oldu!

Sosyal duyarlılığıyla da dikkatleri üzerine çeken Mert Fırat bir çok toplumsal aksaklığı hiç kaygı duymadan dile getirmekten çekinmemiştir. Magazinel ortamlarda boy göstermeyi tercih etmeden sadece işine odaklanmış olup duruş ve kalitesinden ödün vermemiştir. Bu yüzden de sevilen birçok marka ve ürünün tanıtım, ekran yüzü olmuş ve hala da olmaya devam etmektedir.


Bugün tarz,duruş ve kalite diyince akla ilk gelen erkek oyunculardan olması, giyim ve moda trendini yakından takip edip iyi bir şekilde kombinlemesi ve bunu ekrandan seyirciye pozitif anlamda çok iyi aktarabilmesi de onun bu anlamda yeteneğini göstermektedir. Mert Fırat tarz olarak cool olmayı ve kalmayı başarabilmiş az sayıda ünlülerden biridir.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi