14 Temmuz 2015 Salı

2016 Bayan Tesettür Modası ve Popüler Modeller

Kabul etmek gerekir ki moda ve yaşamda artık tesettür modası gerçeği diye bir şey var ve bugün modacılar, moda evleri ve yapılan tesettür defileleri bu olguyu daha da çok ön plana taşımakta yaşama aktarmaktadır. Özellikle tesettür abiyeleri bu konuda oldukça trend konumda olmakla birlikte farklı türbanlar ve takılarla kombine durumunda müthiş güzellikte farklı trendler ve stiller ortaya çıkmaktadır.

Tesettürlüler için birbirinden güzel nefis abiye modelleri var. Takı ve aksesuarlarla kombine edildiğinde ortaya daha çarpıcı ve güzel sonuçlar çıkabiliyor. Gerek bloglarda gerekse vloglarda olsun tesettür modası müthiş bir hızla yayılmakta ve takipçileri giderek artmaktadır! Bu yazımızda sizlere 2016 moda sezonu tesettür modellerini anlatacağız.

Tesettür modasında 2016'da trend rengarenk tasarım ve modeller olacaktır. Canlı,açık,pastel,soft renklerin hakim olacağı bu sezonda rengarenk tesettür abiyeleri ve türban kombinleriyle müthiş bir uyum sağlanmış olacaktır. Dediğimiz gibi genellikle açık,pastel renklerden oluşan koleksiyon ve kreasyonlarda çok olmasa da koyu renkli klasik tasarım ve modeller de olacaktır.

Tesettür abiyeler davet, toplantı, düğün, sokak gibi kısaca her ortama uyum sağlayabilecek yapıda olmaları ve abartıdan uzak olmalarından dolayı kullanılabilirlik,tarz ve stil gibi açılardan oldukça geniş bir yelpazeye hitap edebiliyor.Tesettür modası modaseverlerin yeni bir trendi olmakla birlikte artık aynı zamanda dünya modasının da yeni ve farklı bir trendi olmuş durumdadır.

2015-2016 sezonu tesettür modasında, tesettür abiyelerden sonra bir başka değineceğimiz de tesettür tunik olacaktır. Tesettür abiyelerden sonra tesettür tunik modelleri de hızla yayılmakta olan bir başka trenddir. Tunik modelleri moda severlere en başta rahatlığı, zerafeti ve şıklığı bir arada sunuyor. İyi ve güzel kombinlendiğinde ortaya müthiş güzellikte sonuçlar çıkabiliyor.

Örnek verecek olursak, özellikle şal başörtüsü, tunik ve iyi seçilecek bir güneş gözlüğünden oluşan kombinlemede çok tarz ve şık görünmek mümkün! Tesettürlü bayanlar bunu hemen denemeli diyoruz, görecekleri farka kendileri de şaşıracaklar ve çok beğenileceklerdir.

Son olarak unutmayın ki farklı şal ve eşarp bağlama teknikleri de tarzınıza çok etki edecektir. Bu yazımızda 2015-2016 sezonu tesettür moda trendlerine değindik, en doğru tarzı ve trendi en doğru kombinlerle yakalamak mümkün! Tüm moda takipçilerine kolay gelsin...


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi