22 Temmuz 2015 Çarşamba

2015 İlkbahar Yaz Hatemoğlu Yeni Sezon Kataloğu

Hatemoğlu Türkiye'nin ilk hazır giyim firması ve markası olup cumhuriyetle birlikte başlayan yolculuğuna her geçen zamanda üstüne daha da koyarak sürekli bir gelişim halinde olmuştur ve gelişimine aynı hızla devam etmektedir.  Firma modern ve yenilikçi tarzı ve ürünlerinde kullandığı kaliteli kumaşlarıyla daima moda trendini yakından takip etmiş ve trend çizgileri yakalamıştır. Türkiye'deki başarısına ve gelişimine ilaveten yurtdışında da Türkmenistan,Azerbaycan'dan Çin'e ve hatta Kongo'ya dek uzanan farklı coğrafyalarda serüvenine devam etmektedir.

Hatemoğlu markası erkek giyiminde daima trend olmayı başararak giyim sektörüne önemli yönler vermiştir. Takım elbise, kravat, gömlek, pantolon, palto, pardesü, mont ve klasik ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip firma daha çok orta yaş ve üzeri kesime hitap etmekle beraber genç kesimi de düşünerek "HATEM SAYKI", "html", "H-teen" gibi markalarla alt markalarını piyasaya sunmuştur.Bu markalar da daha çok mezuniyet, balo, eğlence tarzındaki etkinlikleri düşünerek, hayal gücü yüksek özgün stildeki gençleri ve genç tarzda giyinmeyi sevenler hedef kitle olarak alınmıştır. Bu markalar triko, jean, mont, casual ürün gruplarıyla ön plan çıkmaktadır.

2024 yılında kuruluşunun 100. yılındaki hedefini 1000 mağaza olarak belirleyip bu yönde çalışmalarına devam eden Hatemoğlu vizyon ve misyonuyla gerçekten de giyim sektöründe kalıcı ve kaliteli kısacası kurumsal bir marka olmanın gereklerini tam anlamıyla yerine getirmektedir. Her geçen gün ürün gamını kalitesinden ödün vermeyerek daha da zenginleştirmekte ve farklılaştırmaktadır.

Koleksiyonlarında onlarca çeşit kategori olan firmanın genel olarak katalogu şu şekilde özetlenebilir; Koleksiyon: gömlek, beyaz gömlek(beyaz gömlek konusunda apayrı bir başlık olması bu alana özel bir ağırlık verildiğini gösteriyor, gerçekten de beyaz gömlek konusunda uzman bir marka, gidip deneyin ve farkı görün), takım elbise, ceket, pantolon, damatlık, triko & sweatshirt, mont, t-shirt, ayakkabı ; Aksesuar: kravat, kemer, papyon, kol düğmesi, hediye seti, çorap, kaşkol, mendil, iç giyim, çanta & cüzdan, plaj havlusu şeklinde.

Bu yazımızda da erkek giyim sektörünün öncülerinden Hatemoğlu markasının gelişim ve trendleri, ürün katalogları ve moda trendleri hakkında bilgi sunmaya çalıştık, tavsiyemiz, bu birbirinden güzel koleksiyonları gidip görüp denemeniz ve doğru kombinasyonları yakalamanız. Hepinize şimdiden kolay gelsin...

 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi