21 Ocak 2013 Pazartesi

Bayanların topuklu ayakkabı sevdası

  Yaz kış farketmez, çoğu bayan topuklu ayakkabılardan vazgeçemiyor veya vazgeçmek istemiyor. Bunun en güzel sebeplerinden birisi şüphesiz ki kıyafetlerimiz daha seksi ve göz alıcı göstermesidir. Her bayanın ayakkabı koleksiyonunda herhalde 3-4 çift topuklu ayakkabası vardır. Üstelik yaş farkı olmadan bir çok bayan topuklu ayakkabı hastalığında diyebiliriz.


  Düğünlerde veya özel törenlerde çok fazla tercih edilen topuklu ayakkabılar, son yıllarda normal yaşamımızda işe giderken veya dışarı çıktığımızda da vagzeçemediğimiz bir ayakkabı tarzı oldu. Modaya baktığımız da ise en ok bahsedilen ayakkabı modellerinin yine topuklu ayakabılar olduklarını görmekteyiz.

  Bir topuklu ayakkabıyı güzel gösteren tabiki üzerinize giyebileceğiniz elbiseleriniz ile yapmış olduğunuz kombinlerdir. Buna çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde gülünç ve komik duruma düşebilirsiniz. Öncelikle size en uygun olan topuklu ayakkabıyı seçmelisiniz. Tamam bir tarzınız veya zevkiniz vardır ama bu bazen size hayal kırıklığı yaşatabilir. O yüzden daha dikkat edip o şekilde seçim yapmalısınız. 2013 yılında da topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmezi olmaya ve onların tatlı bir hastalığı olmaya devam ediyor. :)

2 yorum :

Bloglar Yarışıyor, Siz de Katılabilirsiniz :) dedi ki...

Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla ün sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 3. kez düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net

Vildan van Welsen dedi ki...

Topuklu ayakkabidan vazgecmek mi? sizce hangi kadin topuklu ayakkabidan vazgecebilir. Ben Aslaaaaaa

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi