1 Ekim 2012 Pazartesi

Sonbahar ve kış aylarında çanta seçimleri

  Yeni sezon, en önemli aksesuarımız olan canımız ciğerimiz çantalarımız da etkiledi tabi. Gotik, Barok vesaire derken deri kürk çantalar önemli özelliklerden ikisi haline geldi. Çantalarının hacimleri büyük olurken, mini çantalarda oldukça trend olacak. Deri çantalar, parlak renkler,mini çantalar,baskılı ve desenli çantalar bu sezon herkesinin kolunda göz dolduracak gibi gözüküyor.

  2012 - 2013 sonbahar kış sezonunun gözde renkleri bordo, yeşil ve toprak tonları, ayrıca tüyler, yılan baskı desenleri ve leopar desenleriyle detaylandırılmış tasarımlarda ön plana çıkıyor. İnce topuklu sivri burunlu botlar, bilekte botlar ve ayakkabılarla kombin olarak hazırlanmış çanta modelleri şıklığınızın en önemli tamamlayıcıları olmaya aday. Ayrıca koleksiyonda yer alan tüylü deri eldivenler, portföyler ve cüzdan tasarımları da kadınların ilgisini fazlasıyla çekecek gibi gözüküyor.

  Bordodan siyaha, sade tonlardan haki yeşile, turuncudan kahverengiye... Koleksiyondaki renkler bu sene baş döndürücü. Kış gelince karalar bağlanır ve koyu ve siyah renkteki çantalar tercih edilir. Bu tabuyu yıkın ve yazın kullandığınız can alıcı renkleri tamamlayarak kendi stilinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu sezon kış modası oldukça geniş bir yelpazeyle yer alacak. Mini çantalar, portföyler omuz çantaları, kutu çantaları, doktor çantaları bir çok çanta tarzları ile kıyafetinizi tamamlayarak son derece şık ve spor görünebilirsiniz.

2 yorum :

Adsız dedi ki...

bu çantayı nasıl satın alabiliriz ?

Adsız dedi ki...

Hangi mağazada satılıyo

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi