21 Ekim 2012 Pazar

Lüks giyimli kadınlara Burberry saatler

  Kıyafet seçiminde olduğu gibi aksesuar seçiminde de kadınlar zorlanmaktalar. Özellikle birden fazla tercih yapmakta kalan bayanlar. Gidilecek davetlerde veya o gün ki elbisesini tamamlayacak saat seçimi yapmak onlar için ayrıca derttir. Burberry lüks giyinen zengin görünümlü bayanların en çok alışveriş yaptığı markalardan birisi. Sadece sezona damga vuran kıyafetler ile değil çanta, ayakkabı, saat ve benzeri aksesuarlarda da tasarım başarısı bilinen bir marka. 2013 sezonun da yine her zamanki gibi adına yaraşır saat modellerini koleksiyonunda sergiliyor.

  Herkesin tarzı farklıdır. Bazıları spor giyime daha çok önem verirken, bazıları ise daha çok klasik giyinmeyi tercih eder. Kimi hanımlarda her iki tarza önem vermekte. Tabi bu birazda yaşam biçimine ve çalıştıkları sektöre bağlı. Bayanlar bazen istedikleri tarzı değil zorunlu kaldıkları tarzı benimsemek zorunda kalabilirler. Buna dayanarak yaptıkları giyim tercihlerinde aksesuar olarak yakışanı seçmek isterler. Hangi marka olursa olsun saat seçiminde de bu böyledir. 

  Burberry isim olarak kendini tüm dünyada ispatlamış bir marka olarak tasarladığı bayan saatlerinde de kendi özünü yansıtıyor. Ürünlerinde en çok kullandığı renk tonlarının hakimiyeti kendini göstermekte. Bu saatlerin şık görüntülerinin dışında ki diğer teknolojik özellikleri ise şu şekilde.. İngiltere ve İsviçre işçiliği, ortalama 38 mm kasa çapı, kristal ve safir süslemelerin dışında, 5 ATM özelliği ile 50 metreye kadar su geçirmez özelliği en önemli özellikleridir. Şıklığı ve görselliği kolunda en iyi şekilde yansıtmak isteyen bayanlar için bazılarının katalog fotoğraflarını ve fiyatlarını paylaşıyoruz.  

İnce çerçeveli bir hasır görüntüsünde ve değişik renklerde kordonu olan bayan saat.
1909 TL


Geometrik desenli siyah ve çelik çerçeveli dikdörtgen saat.
1509 TL

Çizgili ve geometrik desenli kordonu olan dikdörtgen ince saat.
1509 TL

Oldukça sportif bir kordona sahip çelik çerçeveli bayan saat modeli.
1238 TL

Altın ışıltısı ve beyazsın göz alıcılığında bir deri kordon.
1359 TL

Klasik bir deri kayış ve çelik çerçeveli.
2729 TL

Çelik kasa içi siyah çerçeveli saat.
3159 TL

Altın kadınların vazgeçilmezi olduğu için bu saat klasik giyimli bayanlara çok uygun.
1779 TL

Sarı ve beyaz altın içi işlemeli saat.
1629 TL

Bey rengini ve metal çerçeveyi sevenlere
9589 TL

Hem sportif hem de beyaz olsun diyen bayanlara.
1238 TL

1 yorum :

Adsız dedi ki...

kullanmayı en çok sevdiğim saat markalarından bi tanesi olan burberry saat, 2012 sezonunda da kendi klasik ve şık çizgisinden çıkmamış. internette bütün saat modellerine baktığım tek adres olan https://www.saatvesaat.com.tr/ sitesine sizin de göz atmanızı öneririm.

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi