14 Ekim 2012 Pazar

Kuzey - Güney dizisinin Cemre`si Öykü Karayel

  Son senelerde en çok tutulan dizilerde farkettiyseniz çok uzun boylu ve manken tipinde oyuncular değilde, daha halkın içinden olan bireyleri yansıtan oyuncular rol almakta. Öykü Karayel`in de onlardan birisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Gözlerinin ışıltısı, sade güzelliği ve çıtı pıtı yapısı ile hayranlarının gönlünde taht kurmayı başaran bir oyuncu. Henüz 22 yaşında olmasına rağmen oldukça emin adımlarla ilerliyor.

  Çoğumuz onu Kuzey Güney dizisinde ki Cemre karakteri ile tanıdı. Fakat Öykü "Güzel Şeyler Bizim Tarafta" isimli tiyatro oyununda göstermiş olduğu performansıyla çeşitli ödüllere layık görülmüş bir yetenek. Oynadığı Cemre karakteri ile zaman zaman göz yaşlarına hakim olamayan bir aşık kızı canlandırıyor. Kimi zamanda neşesiyle arkadaşlarını güldürmeyi başaran bir rolde. He şunu da unutmayalım... Güzelliği ile dizide erkeklerin en favorisi olan ve onları peşinden koşturan bir rolde. Onun en büyük avantajı fiziki yapısının oynadığı karakterle çok uyumlu olması.

   Peki bu genç ve çıtı pıtı Öykü normal hayatında nasıl bir giyim ve yaşam tarzına sahip. Ona ait olarak bulduğumuz ve sizlerle paylaştığımız görsellerde renkli bir hayatı olduğunu söyleyebiliriz. Genç yaşta gelen bu ün ve sosyal medyada ki hayran kitlesi onu çok fazla şımartmamış gibi. Günlük yaşantısında yaşıtları gibi giyinmeyi tercih ediyor sanırsak. Çok fazla gösterişli kıyafetleri tercih etmediğini söyleyebiliriz. Tabi özel günleri buna katmamak lazım. Ünlü birisi olarak özel günlerde kendisine yakışan tarzda giyinmesi lazım tabi.

Bu fotoyu görünce sizinde aklınıza hızlı ve öfkeli filmindeki motorlu hatun gelmiyor mu ? :)


Yine sevdiği bir arkadaşı ile.


Rol arkadaşları ile eğlencede.

Siyah önden örgü detaylı bir elbise.

  Kendisine bundan sonraki iş hayatında ve oynadığı filmlerde başarılar diliyoruz. Sinema sektörüne ne zaman girer bilmiyoruz ama şimdiden merak ediyoruz. 

1 yorum :

Bir İkizlerin Günlüğü dedi ki...

Ilk resimdeki siyah deriler cok hosmus

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi