7 Ekim 2012 Pazar

Kadife ve ışıltı ile Giorgio Armani özel koleksiyonu

  Prive yani özel koleksiyonlar ile 2013 sonbahar kışına hazırlanan markalardan birisi de herkesin bildiği üzere Armani. Parıltılı ve ışık saçan kadife kumaşlar bu güzel showda kendini yeterince hissettirdi. Asillik ve lüks giyim imajı sizleri oldukça etkileyecek. Romantik ve nostaljik esintiler ise her zamankinden daha fazla göze çarpıyor. Zaten bu eskileri yeni modaya uyarlama akımını başlatan firmaların en özellerinden birisi Armani.

  Çalıştırdığı tasarımcılar bu şık ve bir o kadarda harika olan kostümlerin hakkını tam anlamıyla veriyor. Anlaşılan o ki; bu yıl uzun etek ve bol pantolonlar çok fazla göz önünde olacak. Koleksiyonda onları en iyi tamamlayan aksesuarlar ise her zaman olduğu gibi ayakkabılar, el çantaları ve şapkalar. Komando tipi şapkalar etraflarına tarzını en iyi vurgulamak isteyen bayanları hayran bırakacak. Küçük ve göz alıcı parlaklıklarda ki el çantaları ise yine çok uyumlu bir kombin oluşturacak. Ucu çok fazla uzun olmayan sivri burunlu, yüksek topuklu ve bilekten bağlamalı ayakkabılar ise bu kaliteli elbiseler için tam anlamıyla uyumu sağlayacak. 

  Güçlü markanın güçlü tasarımcıları feminen tasarımlar ile kadınlarında daha güçlü bir görünüme sahip olmasını istiyorlar. Gece yarısı mavisi, soluk pembe ve fuşya renkler gösterinin en güzide renkleri olarak dikkat çekiyor. Zaten bu renkler çekici bir bayan olmak isteyenler için fazlasıyla yeterli. Yumuşak ve keskin omuz tasarımları, kıvrımlı tasarımlar, belin inceliğini belirginleştiren kuşak yapıları da dizayn olarak farkedilmekte. Aslında Armani bu özel koleksiyonunda kendine özgü yapısıylada biraz oynamış gibi. Bu büyülü ve özel anları sizlerde aşağıdaki catwalk ile yaşayabilirsiniz. 

Yarım kol uzunluğunda bir üst altına, balon etek diye tabir edebileceğimiz maksi uzun etekli takım. 


Nostaljik bir görüntüsü olan geniş pantolonlu takım elbiseler. Ayrıca parlak deriden uyumlu el çantaları.

Düğmesiz ceket altına bol kesim parlak kadifeden pantolon ve şapka uyumu.

Tek düğmeli trençkot tipi uzun ceket ve yine geniş kesim pantolondan oluşan takım elbise.

 Siyah ve gri renk karışımı önden düğme yerine kanca tutturmalı ceket tipi tunik ve beyaz kumaştan bol pantolon altına siyah ayakkabı uyumu.

Açık mavi renk ve açık eflatun tonlarında parlak kumaştan yapılmış tek düğmeli ceketler. Uzun düğme detayı ise oldukça dikkat çekici.

Kolsuz üst yana doğru sarmalı bluzlar altına, yere kadar değen önden yırtmaçlı uzun anvelop etekler.

Ceket tipi detayları olan uzun kollu üstü ile birleşik düz diz altı etekli abiyeler ve el çantaları.

Arap ülkelerindeki bayanları andıran bir tüllü peçe aksesuarı olan, hasır gibi görüntüsü olan bir yelek.

Aynı renk tonlarında üstte deri bir ceket altına kadife önden yırtmaçlı içi saten görünümlü etek.

Taş süslemeli askısız bir üst ile bol kesimli pantolonu olan tulum tipi elbise. Gül rengi ve taş süslemeleri dikkat çekiyor.

Bu muhteşem koleksiyonun defilesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi