9 Ekim 2012 Salı

Çocukların kahramanı olan Pepee baskılı ürünler

  Uzun yıllar sonra Türkiye televizyonlarında bir ilke imza atıldı ve çocukların çok sevdiği yerli bir çizgifilm kahramanı ortaya çıkarıldı. Adı Pepee olan bu ufaklık yaşadığı maceralar ile çocuklarımızı hem eğitiyor, hem de onların tv karşısında güzel bir vakit geçirmesini sağlıyor. Bazı anne babalar artık ondan sıkılmış olsalar da konu çocukları olunca sesleri çıkmıyor ne yazık ki. Bu şirin karakter ayrıca çocuklarımıza kendi kültürümüzden de bir şeyler katıyor. TRT`nin ortaya çıkarmış olduğu Pepee hem kendi gelişiyor hem de çocuklarınızı geliştiriyor diyebiliriz aslında.

  Çocuklar artık onsuz yatamaz oldu. Üzerlerine örttükleri battaniye ve yorganların haricinde yastıkların da bile Pepe`yi görmek istiyorlar. Oyuncak sektörüne ise oldukça fazla yaradı zaten. Biz çocukların kıyafetlerini ve onlar için çalışmalar yapan markaları da yakından takip eden bir bloğuz. Çocuk bölümümüzden onlar için istediğiniz bir çok ürünün resimlerini bulabilirsiniz. Konumuz Pepee olunca bir de Pepee ürünlerinin olduğu bir kataloğu sizlere sunmak istedik.


  Pepee lisansını alıp da satış yapan Panço Çocuk Giyim, bir çok mağazasında olduğu gibi online alışveriş sitesinde de Pepee resim baskılı ürünleri satmaktadır. Kataloğunda kız ve erkek çocuklar için birbirinden şirin tişörtler, gömlekler, kot pantolonlar, şortlar ve etekler bulunuyor. Ayrıca yastık ve velboa gibi Pepee desenli ürünler de yer almakta. 1 yaşından 5-6 yaşına kadar bir çok çocuğun giyebileceği ürünlerin fiyatları ise ürün kataloğunda yer almaktadır. Sizlerde onların hayal dolu koskocaman dünyasına renk katmak isterseniz bu ürünleri inceleyebilirsiniz.
Pepee baskılı mini balon kız çocuğu etek.

 Kırmızı bisiklet yakalı yeşil üzerine Pepee ve yıldız resimli erkek çocuk tişört.

Ve yeni sezon tüm ürünlerin Fiyatları:
1 yorum :

Adsız dedi ki...

ÇOK GÜZELLER DE BEN BU ÜRÜNLERDEN ALMAK İSTİYORURUM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi