3 Ekim 2012 Çarşamba

2013 ayakkabı trendlerine renkli ve ilginç örnekler

  Ayakkabılardaki blok renk modası 2012 2013 Sonbahar Kış sezonunda da devam ediyor. Bizi 60′lı yıllara götüren kalın topuklu modellerle tarz olmama şansınız yok. Çiçek desenli modelleri sevenler için modeller hazır. Rüküşlük bir adım ötenizde, o yüzden dikkatli olun. Uzun çizmeler bu sezon da bizi terk etmediler.

  Topuklusu, platformlusu, binici modeli, yağmur çizmesi fark etmez onlar yine bizimle. Bence doğru seçim yapıldığı takdirde bacakları ve bedeni zarif gösterme sihirbazı görevi görüyor bu çizmeler. Kullanış açısından topuklularda favorim platformlu modeller olsa da, kalın topuklu modeli de çok güzel. Bu modellerde şık görünümün anahtarı size harika tercihler yapmanızı sağlayacak. Bu kış her türlü model sizin elinizde. Çiçek ve hayvan desenleri, zımbalar, sivri burunlar, kalın topuklar ve süet kadife kürk materyaller sık kullanılanlar arasında yer alacak.

  Açıkcası 2013 sezonunda ayakkabı seçimi yapmak sizler için çok zor olacak. Yorucu alışveriş turları ve tercih sıkıntısını şimdiden göz önüne alına deriz. Renklere gelince çok bol renk tipi olduğundan dolayı tarzınıza en yakın olanı rengi, yeni moda akımının getirdiği yeniliklerle tercih edin. Yoksa üstü şahane altı şişehane durumuna düşersiniz bizden söylemesi. Resimlerle yeni tipte ayakkabılara örnekler verecek olursak şimdiden sizlere ayakkabı modasına dair ipuçlarıda vermiş oluruz.


Tory Burch 2013 sezonundan babet modelleri ve örnek fiyatlar

Attilio Giusti Leombruni `den 2013 sezonuna ilginç kurdeleli süet hayvan desenli babet.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi