17 Eylül 2012 Pazartesi

Kalem etekler ve deri ceketler yine gözde

Modacılar için “anı yaşamak” pek de mümkün gözükmüyor. Takvimlerimiz hala 2012′yi gösteriyor ama onlar yılı çoktan kapattılar, içinde bulunmadığımız bir zaman diliminin eğilimlerini yaratmaya çalışıyorlar.

Tasarımcılar kolları sıvadı ve bizlere de tasarımları takip edip giysi dolabımızda değişiklikler yapmak düştü. 2013 tasarımlarına göz atacak olursak göze çarpan en belirgin detay son birkaç yıldır devam eden 80 ve 90’lı yılların modasına 2013 gözüyle dönüş yapıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Düşük bel etek ve pantolonlar yerini yüksek bel kıyafetlere bırakıyor. Etek seçimlerinde de kalem eteklerin favori olacağı bekleniyor.

Renklerde de parlak renkler yerine doğal renklere dönüş söz konusu. Parlak kırmızı yerini kiremit rengine, sarıysa yerini hardal rengine bırakıyor. Özellikle hardal renginin bu sene kıyafetlerde çok kullanılacağı da beklentiler arasında. Doğal renkler arasında detay olarak parlak renkler kullanılması da parlak renklerin vazgeçilmez oluşunu gösteriyor bizlere.

Ayrıca son birkaç senenin trendi olan hemen hemen her gencin üzerinde görmeye alıştığımız deri ceketler de bu sonbaharın modası arasında yer alıyor. Deri ceketiniz yoksa bu sezon almanın tam zamanı. Sonbahar sezonunda deri giysi ve aksesuarlar oldukça moda. Sadece ceketler değil, pantolonlar ve hatta elbiseler bu sezonun en çok tercih edilen kıyafetleri olacak.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi