28 Eylül 2012 Cuma

İndirimli bez kanvas modelleri Lacoste`de

  Genç kızların gözde ayakkabı modelleri arasında yer alan kanvaslar Lacoste`de kampanyalı fiyatlarda satılmaya başladı. Lacoste de ki kanvas modelleri bez oldukları için ilk olarak konforu sizlere sunuyor. Lise çağlarında kızlardan olgun bayanlara kadar bir çok hanımın popüler ayakkabı tipidir kavaslar. Özellikle son senelerde oldukça göz önünde olduğunu söylemek mümkün.

   Arkadaş buluşmalarında, tatillerde ve parti gibi etkinliklerde üzerinizdeki spor uzun veya mini bir etek ile, ya da bir çok kişinin tercih ettiği gibi jean ile süper bir ikili için tercih edebilirsiniz. Kanvaslar ayakkabı modasında yeni yılların getirdiği bir tarzı benimseyen modeldir. Bayanlara sportif ve ayrı bir hava kattığınıda özellikle belirtmemiz gerekir. Peki iyi bir kanvası nereden alabilirim diye soracak olursanız; size en iyi seçeneklerden birisinin Lacoste olduğunu söylememiz gerekir tabi ki.

   Ne kadar sağlam bir firmanın ayakkabıları olmuş olsa da, bu tarz ayakkabılar kesinlikle dikkatli giyilmesi gerekir. Özellikle yağmurlu havalarda ve kış aylarında pek tavsiye edilmez. Ayrıca kolay yıkanabilir özelliği ile temizlik konusunda da sıkıntı yaşamayacağınız bir ayakkabı türüdür. Yeni sezon indirimli Lacoste kadın bayan kanvaslarına resimlerle bir göz atmak ister misiniz?
Renk seçimi içinde çok fazla zorlanmayacağınız bir katalog. :)

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi