11 Eylül 2012 Salı

Giyim tarzı ile yeni bir imaj yakalamak trend olacak

Her kadının terapi yollarından birisidir alışveriş. Vitrinlere bakmak, mağazalardan alış-veriş yapmak her zaman iyi gelmiştir onlara. Bunları yaparken modayı da en çok takip eden kesim yine kadınlar olmuştur. Moda, bazı batılı toplumlarda uzun yıllardan bu yana önemli bir ilgi konusu haline gelmiştir. Öyle ki güneş gözlükleri, çantalar, Elbiseler, ayakkabılar, benimsenen, beğenilen makyaj stilleri, artık modaya uymuyor denilerek beğenilmez. Her yeni modayla yeni bir tarz yakalama düşüncesi cazip olur.

2013 yılına girmeden 2013 modası da hayatlarımızda yerini almaya başladı. Bayanların ve erkeklerin giysi dolabı değişiklikleri gündeme geliyor yavaş yavaş. İşte 2013 modasında modayı takip edenlerin hayatlarına dahil olacak değişiklikler: Öncelikle çevre konusunun önem kazanması nedeniyle 2012-2013 yıllarındaki modaya doğal renkler hakim olacak. Bu eğilimle birlikte renklerin başka renklerden etkilenebileceği ve başka renkler tarafından kirletilebileceği, parlak renklerin toprak tonlarına; parlak kırmızı rengin kiremit rengine, koyu kırmızı rengin bordoya, sarı rengin hardal rengine dönüşmesi bekleniyor.
Bunun yanı sıra detaylarda çarpıcı ve parlak renklerin kullanılacağı, haki rengin detaylarda çok kullanılacağı, renklerin arasında parlak detaylardan vazgeçilemeyeceği de beklentiler arasında.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi