24 Eylül 2012 Pazartesi

Bayanlara her tarzda geniş seçenek Mavi`de

  Yılın sonlarına yaklaştığımız şu süreçte dünyaca bilinen firmalar gibi Türkiye`nin dünyaya açılan devi Mavi de yeni sezon ürünlerini sunmaya başladı. Her zaman ki gibi müşterilerine oldukça fazla seçenek sunan Mavi, sonbahara adım atmaya başladığımız bu günlerde yepyeni pantolon modelleri ile karşımızda. Genç bayanlar gibi olgun bayanlarda bu enfes pantolonları çok sevecek. 

  Hem geçmişin nostaljik izlerinden esinlenilip hem de günümüzün modern giyim anlayışını birleştirilip, sizlere çok güzel bir koleksiyon sunuyor. İstediğiniz hangi kesim olursa olsun bulmak mümkün. Kalite ise her daim olduğu gibi. Artık bu sektörde lider firmalardan birisi olduğunu yeterince gösteriyor. 

  Düşük bel dar kesimden yüksek bel dar kesime, yine dar ve geniş bel kesimli pantolonlar ürün yelpazesini renklendiriyor. Sezonun trend renkleri ile bütünleşen taşlanmış kotlar yine çok popüler. Bu sene çizmeler çok tercih edileceğinden dolayı çizme paça pantolonlarda sezon parçaları arasında. Ayrıca değişik ve parlak renklerinde gündemde olduğu son senelerde genç bayanların oldukça beğenisini kazanacak olan çeşitlerde yer almakta.    2013 e adım atmaya başladığımız şu günlerde Mavi yine adında yakışır güzellikte ürünler ile sizleri bekliyor. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi