10 Eylül 2012 Pazartesi

Aykırı renklerin senesi. Parlak metal renklerin uyumu.

Günümüzde her yılın bir modası, yıl içerisinde de her sezonun bir modası mevcut. Zaman zaman bayanlar tıka basa dolu giysi dolaplarının karşısına geçip “giyecek hiçbir şeyim yok” derler. Elbiseler, etekler, pantolonlar, çantalar, gözlükler, benimsenen makyaj stilleri artık modaya uymuyor diye beğenilmez. Her sene modaya uygun en az bir kıyafet alınır.

Bu sene de iddialı giyinmeyi sevenler 2013 modasında kendini buluyor. Uç noktalarda dizayn edilen metal ve parlak renklerde olan kıyafetler, mağazalardaki yerini alacak gibi görünüyor. Aykırı renklerin bir arada kullanılmasıyla modada yeni bir trend oluşturan moda tasarımcıları, yıllardır renk uyumuyla kombin yapmayı ilke haline getiren bayanların işini kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Kış mevsiminde de bayanların dolaplarında iki beden büyük kazaklar yer alacak. Genç bayanların hoşuna gideceği bu kazak salaş görüntünün elde edilmesine de yardımcı olacak. Taytlar da bu sene de oldukça moda; ancak tek renk taytlar değil desenli ve rengârenk taytların bol kazakların altında güzel bir kombin oluşturacağa benziyor.

Erkek tasarımları da spor ve klasik çizgi arasında bir yerde olacak. Erkeklerde de renk uyumu yerini zıt renklerin olduğu kombine bırakacak. Ayakkabılarsa sivri burunlu. Bayanlar sivri burunlu ayakkabılarını raftan indirebilirler. Modada geriye dönüş olduğu yadsınamaz bir gerçek.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

bu kazaktan nerde bulabiliriz ve fiyatı nedir...

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi