25 Eylül 2012 Salı

Ayakkabı trendinde değişmeyen tarzlar

  2013 yılı ayakkabı modası yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da asaleti ve aykırılığı bir arada taşıyacak. Trendler arasında süet ve kadife özgünlüğünü koruyacağa benziyor. Botlarda ince sivri burun iş kadınlarının yine vazgeçilmez bir parçası olacağı kesin. Kadınlar içlerindeki aykırılığı da leopar, yılan ve doğa desenli botlarla dışa vuracaklar. Ayrıca tüylerle, baskı desenleriyle detaylandırılmış tasarımlarda ön plana çıkıyor. Bu kış binici çizmelerinin de ayrı bir yeri olacak ayakkabı dolaplarında, bunların yanında dolgu topuklar, zımbalar, diz üstü çizmeler, cap-toe’ler en çok tutulan trendler olacak. Kış ayakkabılarında tercih edilecek renkler dijital renkler, altın, siyah, hardal, bordo, yeşil ve toprak tonları koleksiyonlarda başrolde.

  Yaz aylarında ise daha rahat babetler, sandaletler, fileli spor ayakkabılar, yaz akşamı partileri içinde kıyafetinize kombine edilmişten çok kendi tarzında aykırı çocuğu oynayan modeller rol alacak. Renklerde yine dijitale önem verileceği kesin gözüküyor ona eşlik edecek renkler ise turuncu, yeşil, beyaz, gök mavisi fakat bu sefer renklerin en uçuğu kullanılacak, leopar gibi desenlere yaz içinde önem verilecek. Eskiden düşünüldüğü üzere kıyafete uyma çabası değil tamamen kendini farklı hissettirme ve rahat etme duygularıyla seçilecek ayakkabılar.

  Ayakkabı modasına yön veren trend tahmincileri ve internetten moda takip eden gençler birleşip 2013 yılını uçuk renk ve modellerle coşturacak.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi