18 Eylül 2012 Salı

2013 de trend kutu çantalar

Kadınların dünyalarını süsleyen yegane aksesuarlardan biri de çantadır. Bir çok kadın evinde küçük bir mağaza açacak kadar çantaya sahiptir. Ve bu kadınlar için vazgeçilmez bir tutkudur ne yaparsanız yapın kadınlardaki bu çanta alma dürtüsüne engel olamazsınız, hem kullanım kolaylığı hem de tamamlayıcı etkisiyle görsel bir şov aracıdır. Giydikleri her kıyafete, takıya, ayakkabıya uyumlu çanta bulabilmeleri kadınların iç güdüsel özelliklerinden biridir. Bu nedenle Modacıların en önemli takı aksesuarlarından biri haline gelen çanta, 2013’te de birbirinden güzel modelleriyle vitrinlerde yer almaya başladı.


 

2013 trend çantalar, hiç kuşkusuz kutu çanta modelleridir. Hem askılı hem de cüzdan şeklinde elde taşımaya da yarayan bu modeller hayal gücünü zorlayan renklerle kombine edilmiştir. Yine eğlenceli renklerden mor, lila, fıstık yeşili, çanta renklerinden olmazsa olmazı siyah-beyaz, kahverengi, şeker pembesi başlıca renklerdendir ve çok spor bir hava katmaktadır, bunu yanı sıra çok ta kullanışlıdır. Bunlara eklenen püsküllü leopar, yılan, timsah desenleri ayrı bir hava katmaktadır. Bir diğer 2013 trend çantaları ise cüzdanlardır. Hem kullanımı kolay hem de ufak oluşları, kıyafetlere göz doldurucu aksesuar olarak yerini alıyor. Cüzdan çantalar daha sade renklerle tasarlanmış olup klasik bir görünüm sağlama amaçlı tasarlanmıştır, ağırlıklı deri görünüm ve yine hayvansal desenlerle daha bir alıcı durmaktadır. Ufak olmaları taşınabilirliğini arttırmıştır bu da kadınların günün her saatinde yanında taşımalarını sağlamıştır.

Anlaşılan o ki 2013’te geçmiş yıllarda olduğu gibi ve gelecekte de devam edecek kuvvetli bir çanta modası rüzgarı esecek. Eminim ki kadınlar şimdiden sabırsızlanıyordur.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi