18 Ağustos 2012 Cumartesi

2013 modası ve trendleri

Moda tarihten günümüze kadar bay bayan en çok merak edilen sektörlerden birisi olarak bilinir. Her geçen senenin sonunda modacıların tahminleri ve dünya çapında moda ikonu olarak bilinen ünlülerin giyim tarzları, yeni yılın modası hakkında fikirler vermektedir. Modanın bu zaman tünelinde oldukça fazla çeşitlilik gösterdiğini söylemek mümkün. Vazgeçilmeyen ve etnik kültürleri en iyi yansıtan nostaljik tasarımlar yepyeni tarzlar ile moda dünyasına sunulmakta. Bununla beraber yenilikçi ve girişimci ruhu olan tasarımcıların çalışmaları boy göstermekte.

Bir çok kişiye göre, giyim seçimleri insanların karakteristlik özelliklerini de yansıtmakta. Tabi üzerinize yakışanı tercih etmeniz ve cesaretli olmanız durumunda bu anlayışı çürütmüş olmaktasınız. Modacıların önerisi hem vücut yapınıza en çok yakışını seçmeniz hem de kendinizi en rahat hissedeceğiniz kıyafetleri seçmeniz yönündedir. 2013 yılında gotik ve çılgın ruhu taşıyan aykırı kıyafetler, vintage tasarımlar ve yeni modanın esintileri kendini gösterecek. 

2013 modasında neler moda olacak, neler trend olacak ve hangi renkler ön planda olacak gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. Daha şimdiden bir çok marka yeni tasarımlarını sundular bile. Bu yeni tasarımlar sayesinde sizlere hem 2013 sonbahar kış modası, hem de 2013 ilkbahar yaz modası hakkında resimler eşliğinde birlikte fikirler sunmaya çalışacağız.

Aşağıdaki fotoğrafı incelediğinizde kış modasında toprak kahverengisi, gri, alaca karanlık mavisi, rezene yeşil ve sıcak rustik kırmızının ön planda olduğunu göreceksiniz.

Yaz modası için ise söyle bir örnek resimle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Gördüğünüz gibi çiçekler ve desenler yine çok popüler olacak. Rahat elbiseler yine ön planda olacak gibi gözüküyor. 

Sizlerinde 2013 modası hakkında yorumlarınızı beklemekteyiz. Güzel bir moda yılı olması dileğiyle. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi