1 Mayıs 2012 Salı

Sportif mayo isteyenlere Nike mayo modelleri ve fiyatları

Yaz geldi, tatil sezonu açıldı ve hızlıca devam ediyor. Klasik kesim bikini ve mayolardan hoşlanan kadınlar kadar spor kesim ve askılı modelleri tercih edenlerde çok fazla. Tabi bu konuda en iyi markalardan birisi olan Nike, yeni sezon mayo ve bikinileri ile bayanlara güzel seçenekler sunmakta. Daha çok bikini yerine mayolar üzerine yoğunlaşan Nike koleksiyonunda, tek satılan alt ve üst bikini modelleride bulunmakta. Uyumlu kalın desenlerin vurgulandığı stilde mayolar deniz kenarında şık bir görünüm için oldukça ideal. Göz alıcı renkler ile tarzını yansıtmak isteyen bayanlar aerodinamik performanslı mayoları çok sevecekler. En düşük direnç ve konfor için alt yakalar ve streç omuz askıları, düz dikişler ile kaplı olmasından dolayı sürtünmeyi aza indirmesi ve solmayı önlemek için klorlu kumaştan üretilmesi bu mayoların en iyi özellikleri. 

Fiyatlarıda Nike kalitesi için oldukça uygun olan mayo ve bikinilerin yeni sezon tüm çeşitlerini bayan ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. 

Nike çiçek ve yaprak desenli mayo.
Nike sarı ve koyu yeşil yaprak desenli askılı mayo.

Nike siyah yanları beyaz sportif mayo.

Nike siyah, yeşil ve mavi renklerde geometrik desenli mayo.

Nike alt ve üst ayrı bikini modelleri.

Nike kırmızı ve pembe desenli bikini modelleri.

Nike mavi renklerde bayan mayoları.

Nike siyah bikini ve tek alt üst bikini modelleri.

Her yaz sezonu deniz kenarında bayanların üzerinde görmeye alıştığımız Nike mayoları, bu sene yine gözde modeller arasında olacağa benziyor. Nike kendine özgü o spor tarzı mayo ve bikinilerde yine çok başarılı bir şekilde sergilemiş. 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi