1 Nisan 2012 Pazar

Yeni sezon Collezione resim ve yazı baskılı erkek tişörtleri

Resimli tişörtlerden hiç bir zaman vazgeçemeyen ve uygun fiyatlarda giyinmeyi seven erkekler için Collezione oldukça iyi bir marka. Her sene özellikle resim ve yazı baskılı tişörtleri revaçta olan firma bu yılda oldukça çeşitli. Koleksiyonun genelinde beyaz ve tonlarında olan renkler dikkat çekiyor. Fakat beyazı seven erkekler kadar koyu tonları seven erkeklerinde olduğunu unutmayalım. Onlarıda düşünen Collezione koyu tonlarda modellerde üretiyor. 

Yaz ayları için erkek müşterilerinin beğenisine sunulan Collezione tişörtleri üzerindeki bazı resimler çizgifilm şeklindeyken, bazıları ise orijinal resimlerden oluşmakta. Bu resimlere anlam katan yazıların değişik puntolarda ve fontlarda olması ise seçenekleri arttırıyor. Ayrıca bazı tanınmış filmlerin isimleri ve filmlerde oynayan karakterlerin resimleri de göze batıyor. Bu şık tişörtler dar veya geniş her türlü jean pantolon ile oldukça iyi ikili oluşturabilecek tarzda. 

Yaz aylarında sadece bir kaç adet değilde çok daha fazla sayıda tişörtüm olsun diyen genç erkekler, Collezione`nun son moda trendlerini ve kendi tarzını yansıttığı tişört modellerine aşağıdaki kataloğumuzdan göz atabilirsiniz. 

Açık gül rengi tişört üzerine Mustang ve sokak resmi.

Kirli beyaz renk tişört üzerine Aslan resimli tişört.

Kurukafalı ve çapa desenli korsanları anımsatan tişört.

Beyaz üzerine kırmızıyla godfather (baba filminden) yazılı tişört.

Gri renk Sabotaj yazılı ve kale desenli tişört.

Polo yaka armalı siyah kırmızı çizgili tişört.

Kuru kafa deseni ve İngilizce yazı baskılı tişört.

Kar beyazı Mafya desenli ve yazılı tişört.

New York Gangsterlerinin resimlerinin olduğu tişört.

Siyah renk metropolitan 34 yazılı tişört.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi