20 Nisan 2012 Cuma

Jack Jones Yeni Chino Şort Modelleri ve Fiyatları

Erkek modasında en etkili firmalardan birisi şüphesiz ki Jack Jones. Her yıl değişik şort modelleri, yaz sezonunda erkek modasında nelerin trend olacağı hakkında bizlere fikirler vermekte. Avrupa ve Amerika ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyada en çok tercih edilen markalardan birisi olmaya devam ediyor. Bu yaz sezonunda chino şortlar oldukça moda olacak. Şimdiden şort arayışları içerisinde olan ve henüz ne tür şort alacağına karar veremeyen erkekler için Jack jones`da oldukça kaliteli seçenekler sunuluyor.

Bu yıl erkeklerimizin en çok tercih ettiği renkler olan siyah, kahverengi ve gri gibi renklerin ve beyaz gibi sade renklerin haricinde göz alıcı renkler kedini gösterecek. Yeşil sarı ve kırmızı bu yılki erkek  şort modasında ön planda olan renkler. Chino şortlar genelde denim tipi, yani kot kumaştan ve keten kumaştan üretilmektedir. Ayrıca dar kesimlidir ve cepleri normal pantolonlarda ki gibi düzdür. Yani bermuda şortlarda kullanılan cep detayları bu şortlarda tercih edilmemektedir.

Jack Jones gibi kaliteli bir markadan şort almak isteyenler, aşağıdaki resimlere ve fiyat listesine göz atabilirler.  Fiyatlar 39,95 $ ile 49,95 $ arasındadır.

Beyaz chino şort modeli.


Gri renk chino şort modeli.

Kahverengi chino keten şort.

Kot kesimi chino şort modeli.

Koyu lacivert chino modeli.

Yeşil renk Chino şort.

Sarı chino modelleri. 

Kırmızı ve kot chino şort modelleri.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi