12 Nisan 2012 Perşembe

Aldo sandalet modelleri ile yaz sezonu cıvıl cıvıl

Yaz sezonlarını hem rahat hem de şık geçirmek isteyen bayanların çoğu sandalet giymeyi seçiyor. Sıcak havalarda ayaklarınızı ferah tutan sandaletler kıyafetlerinizle birlikte oldukça şık bir kombinasyon oluşturuyor. Son senelerde hanımlar daha çok renkli ve kendini gösteren sandaletleri tercih ediyor. Ayakları daha hoş ve nazik bir görüntüye sokan sandaletler dünya piyasasında isim yapmış olan bir marka olan Aldo farkıyla sizleri bekliyor. 

Aldo`nun Türkiye mazisi çok eski değil. Henüz 2009 yılı içerisinde Türk moda sektörüne adım atan firma, İstanbul`un en gözde ilçelerinden olan Suadiye`de ilk mağazasını açtı. İyi bir müşteri kitlesi yakaladı ve ismini Ülkemizde de duyurmayı başardı. Türk modasında Suadiye önemli bir yer. Aldo`nun da burayı seçmesi sizleri hiç şaşırmamıştır. Günlük ve spor sandaletler moda trendlerini olduğu gibi sunuyor. Bir çok farklı seçenek aynı anda, üstelik ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerini bekliyor. Sıcak havalarda gösterişli ve dinamik bir sandalet için Aldo mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. 

Aşağıdaki bazı Aldo sandalet modellerine baktığınızda daha klasik renkler ve tarzları göreceksiniz. Aynı şekilde sportif ve günlük yaşamda tercih edebileceğiniz renkli modelleride göreceksiniz. Köklü bir çok firma gibi Aldo`da ürünlerinde hem tarzını ve kültürünü, hem de günümüz stillerini yansıtıyor. Peki bu şık sandaletlerin fiyatları ne kadar? Aşağıdaki katalogdan inceleyebilirsiniz.Aldo sıfır tabanlı sandalet modelleri.

Aldo deri kayışlı topukları çizgili bayan sandalet modelleri.

Aldo yüksek topuklu bayan sandaletleri.

Aldo süslemeli bayan sandalet çeşitleri.

Aldo sade renk bayan sandalet modelleri.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi