12 Mart 2012 Pazartesi

Yeni sezon Hummel Bayan tişört modelleri ve fiyatları

Ülkemizde spor giyim denilince akla belli başlı markalar gelmekteydi. Fakat artık onların arasında Hummel`ı da göstermemiz mümkün. Spor giyimde etkisini seneden seneye artıran ve söz sahibi olmaya devam eden Hummel, yeni sezon koleksiyonundaki son tişört modelleri ile kendi spor giyim anlayışını vurguluyor. T-sirtlerin kollarında ve resim desenlerinde Hummel`ın meşhur logosunu görebilirsiniz. 

Son yıllarda İstanbul yazılı tişörtler her markanın koleksiyonunda gözümüze batmakta. Hummel`ın son koleksiyonunda da yer alan bu tişört modellerinin yanında, Türklerin çok fazla yaşadığı bir Almanya şehri olan Berlin yazılı tişörtleride görebilirsiniz. Genç bayanların oldukça fazla hoşuna giden ve modası hiç bir zaman eskimeyen resim baskıları, Hummel tasarımlarında da yer almakta. İlgi ve dikkat çekici resim baskıları spor giyimi seven bayanların çok hoşuna gidecek. 

Fiyatları 14,95 Tl den başlayan ve 49,95 Tl arasında değişen tişörtler, kalitesinin yanında hesabınıza uygun fiyatlarıda beraberinde sunuyor. Güneşli havalar kendini günden güne hissettirmeye devam ediyor. Bu konumuzda, Hummel tutkunu bayanlar ile yeni sezon Hummel bayan tişört modellerini ve fiyatlarını paylaşmak istedik.
Hummel Berlin yazılı beyaz kısa kollu bayan tişört. 

Hummel koyu lacivert ipli açık yakalı bayan tişört. 


Hummel mavi renk üzerinde el baskısı olan bayan tişört. 

Hummel pembe kısa kol İstanbul yazılı bayan tişört.

Hummel siyah üzeri resim baskılı bayan tişört modeli.

Hummel siyah üzeri nokta ve çizgi desenli uzun bayan tişört.

Hummel açık turuncu bayan tişört.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi