20 Mart 2012 Salı

M.P`nin gündelik bayan spor ayakkabı modelleri

Geçmiş sezonlarda piyasaya çıkardığı ayakkabı modelleri ile bayanların beğenisini toplayan Mp, yeni sezonda da aynı şekilde devam ediyor. MP her geçen sene koleksiyonlarına yepyeni ve trend renklerde ayakkabı modellerini ekliyor. Spor ayakkabı alanında ülkemizin yükselen değerlerinden olmaya devam eden Mp, başta genç bayanlar olmak üzere her yaştan bayanın giyebileceği şıklıkta ve tarzda modelleri üretiyor. 

Sıcak havalarında gelmesi ile bir çok bayan günlük yaşamında rahatlığı ve çeşitliliği sebebi ile sportif ayakkabıları tercih ediyor. Mp`nin casual yani gündelik ayakkabı koleksiyonunda bayanların beğenisini kazanabilecek olan bir çok ayakkabı modeli mevcut. Bazı bayanlar tabanları yumuşak olan modelleri tercih ederken, bazıları ise daha sert tabanlı ve yere daha sağlam basmayı sağlayan modelleri tercih ediyor. Bu spor yapmayı seven bayanlar için daha avantajlı sayılabilir.

Mp`nin bayan ayakkabı koleksiyonundaki gündelik ayakkabı modellerine göz attığımızda hem günlük yaşamınızda devamlı giyebileceğiniz, hem de spor yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz çeşitleri görebilirsiniz. Çeşitliliğin oldukça fazla olması ve fiyatların bir çok markaya göre daha uygun olması Mp`nin en güzel yanlarından birisi. Tasarım açısından da gayet güzel görünümlü olan bu güzel ayakkabı modellerinin resimlerini sizler için yayınladığımız katalogdan inceleyebilirsiniz.  

Çiçek desenli, açık mavi tonda ipleri olan beyaz bayan spor ayakkabı.

Koyu gri renkte, pembe ipli ve pembe iç astarlı Mp kadın ayakkabı.

Yüksek tabanlı parlak renklerde, açık pembe ipli bayan günlük ayakkabı.

Yumuşak tabanlı lastikli siyah bayan MP spor ayakkabı. 

Gri, pembe ve füme renklerde süet derili ayakkabı.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi