27 Mart 2012 Salı

Lacoste 2012 Yazlık elbise modelleri yine çok zarif

Daha kış ayları bitmemişken bayanlar tarafından merakla beklenen Lacoste koleksiyonu bir kaç ay önce tanıtıldı. Tanıtımdan hemen sonra ise mağazalarda bayanların beğenisine sunuldu. Genç, dinamik ve spor görünümü seven eğlenceli bayanların oldukça hoşuna gidecek olan yeni Lacoste yazlık elbise modellerinde klasik Lacoste renklerine yer verilmekte. Genç dediysek orta yaşlı bayanlar hemen geri çekilmesin tabiki. Bu koleksiyondaki tasarımlar yaz aylarında spor elbiseler giymeyi seven orta yaşlı ve çekici güzelliğe sahip bayanlarada çok yakışacak. 

Yazlık bir elbisenin yaş farketmeden bir bayan üzerinde güzel durması için, tabiki o bayanın güzel bir fiziğe sahip olması gereklidir. Yeni kreasyonda birbirinden farklı tasarımlarda kesimleri olan modeller, klasik polo yakalı modellerin dışında açık V yakalı modeller ve askısız modeller yer almakta. Elbiselerde en dikkat çeken kısımlardan biriside tabiki etek boyları. Anlaşılan o ki bu yazda uzun etekler oldukça fazla göz önünde olacak. Ayrıca bayanların vazgeçemediği mini boy eteklerden yapılmış elbiselerde dikkatleri çekecek. 

Lacoste yine ismine yakışan bir bayan koleksiyonu ile karşınızda. Lacoste`nin online satış mağazasındaki fiyatlarını ve en yeni elbise modellerinden oluşan bir kataloğu siz ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. 

Lacoste 2012 yazlık elbise modelleri:0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi