9 Mart 2012 Cuma

Jack Jones 2012 tişört modelleri ve fiyatları

Spor giyimde seneye en iddialı giren markalardan biriside Jack Jones. Her ne kadar moda yenilikleri beraberinde getirmiş olsa da, Jack Jones kendi tarzından ve moda anlayışından pekte vazgeçmiyor. Aslında trendlere ve yeniliklere uyuyor, fakat kendi stilinde de taviz vermiyor. Bunu her yeni tasarımında gösteren firma, 2012 tişört koleksiyonu ile erkeklerin yine favori markalarından. 

Yazı baskılı, resimli ve çizgili tişörtler geçen senenin koleksiyonunda da yer almaktaydı. Bu yılda düz modelde tişörtlerin yanı sıra, göz alıcı renklerde olan modelleri sunuyor. Jack Jones mağazalarında askılar her zaman rengarenktir. Zaten genelde giyim konusunda genç ve değişikliği arayan dinamik erkeklerin daha fazla önemsediği markalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bu ileri yaşta ki beylerin Jack Jones tişörtleri giyemez anlamını taşımıyor tabiki. Bu tamamen giyim tarzına bağlı bir seçim. 

Yaz aylarının yaklaşması ile, hatta bazı yerlerde başlaması ile erkekler mağazaları gezmeye başladı bile. Renkli, şık ve lüks giyimi seven erkekler Jack Jones ile bu senede ön planda olacak. Birbirinden değişik kesimlerde tişörtler, bahar ayları için daha uygun olan uzun kollu ve yakası düğmeli çeşitler, sıcak havaların vazgeçilmezi olan kısa kollu tişörtler ve dahasını bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Sizlerle en yeni modellerden oluşan bir katalog paylaşıyoruz. 


Jack Jones yan çizgili tişört.

Jack Jones V yaka tişörtler.

Jack Jones resim baskılı tişörtler.

Jack Jones baharlık tişört.

Jack Jones uzun kollu tişörtler.

Jack Jones yazı baskılı tişörtler

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi