22 Mart 2012 Perşembe

Batik 2012 yaz koleksiyonu elbise modelleri

Batik tutkunu bayanlar, Batik`in her yeni sezon koleksiyonunda olduğu gibi bu koleksiyonunda da yeterince heyecanlanacaksınız. Birbirinden rahat ve ve kaliteli kumaşlardan yapılmış olan çeşitli kesimlerde ürünler, sizleri yeterince memnun edeceğe benziyor. Batik 2012 yaz koleksiyonunu Italy, Safari, Marine ve Tropical olarak 4 ayrı grupta tanıtıyor. Her kategoride birbirinden şık ve gösterişli modeller yer almakta. 

Bu yaz aylarında, biraz nostaljik tasarımlarda ve doğayla iç içe olan tasarımlarda kıyafetler Batik koleksiyonunu süslüyor. Batik, yeni kreasyonunda hem yeni moda trendlerini hem de nostaljik havayı yakalayan çalışmalar ile bayanlarla. Beğeniye sunulan elbise modelleri arasında dar pantolonlu ve askılı, geniş pantolonlu ve kolsuz üst kısımdan oluşan elbiseler yer almakta. Ayrıca her yaz olduğu gibi bayanların vazgeçemediği tutkusu etekler yine ön planda. 

Üst kısımlarda göğüs dekolteleri dikkat çekiyor. V yaka başta olmak üzere bisiklet yakalı modellerde elbiseler kendini gösteriyor. Desenlerde ise çiçekli modellerin yanı sıra, vahşi doğanın eşsiz güzellikteki canlıları olan hayvanların derilerinden esinlenilmiş. Gelin bu güzel koleksiyonda aşağıdan göz atalım.  
Mavi kısa şort ve kırmızı üst kısım.

Kırmızı parlak kumaştan elbise modeli.

Zebra desenli ve kahverengi desenli safari şort modelleri.

Kırmızı belden ipli kolsuz üst kısmı olan elbise.
Gri renk dar çizgili elbise modeli.

Çiçek desenli geniş pantolonu olan V yaka askılı elbise.

Pembe pantolon ve göbeği açık olan çapraz kesimli kolsuz bluz.

Balon etekli 4 renkli yazlık elbise.

Askılı yeşil elbise.
Beyaz şort ve renkli bluz. 
Yeşil skinny pantolon ve geniş bisiklet yaka baskılı tişört.

Zebra desenli kolsuz, önden düğmeli bluzu olan pantolonlu elbise modeli.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi