20 Şubat 2012 Pazartesi

Valentino 2012 İlkbahar / Yaz koleksiyonu ile beyaz ön planda

 Bir çok kişi havalar ısınmaya başladığında beyazları tercih eder. Moda markalarıda yaz ayları için daha çok beyaz ve açık tonları tercih ediyor. Kış aylarını geride bırakmaya hazırlandığımız son günlerde, sıcak havaların ve rahatlığın habercisi olan beyaz renk, Valentino 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda bizleri karşılıyor. Beyazın ve açık tonların yoğunlukta olduğu elbiseler üzerinde açık lacivert, açık kırmızı ve açık mavi gibi renklerden oluşan işlemeler ve desenler yer alıyor.

 Doğallığı tam anlamıyla vurgulayan desenler sayesinde bu şık kostümler dahada güzel bir görünümü sunuyor. Pier Paolo Piccioli ve Maria Grazia Chiuri tasarımları ve defile gösterisi ile tüm moda severlere oldukça farklı bir koleksiyon sundular. Valentino lüksünü bütünüyle yansıtan tasarımlar üzerindeki baskılar bir pamuk gibi görünüyor. İpek ve saten kumaşlar ile dikilen kıyafetler romantik bir genç kızın giyimini yansıtır gibi. Günlük giyilebilecek çiçek desenli elbiseler ise rahat ve uzun eteklerden, ayrıca şifon katmanlardan oluşmakta. 

 Neredeyse yaz trendini olduğu gibi yansıtan koleksiyon, oldukça düzenli ve kaliteli bir görünümü bayanlara takdim ediyor. Ayakkabıların ise elbiseler ile uyumu oldukça sofistike bir çalışmayı ve yaz trendleri adına fikirleri veriyor. Işıklar altında oldukça güzel geçen defilenin sonlarında ise, inci ve kristal süslemeli dantel detaylar dikkatleri çekiyor. Uzun kollu ve kapalı yakaları olan elbise modelleri dışında, yazı tam anlamıyla yansıtan kısa etekli ve göğüs hizasında yakaları olan modeller koleksiyonu oldukça zengin kılıyor. 


0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi