22 Şubat 2012 Çarşamba

Sarar`ın yeni sezon ipek eşarpları ve fiyatları

Sarar spor giyim ürünleride çıkarmasına rağmen hiç bir zaman o kendine özgü klasikliğinden vazgeçmiyor. Tesettürlü ve tesettürsüz bir çok bayanın giyim tarzına uygun elbise modelleri sunan, fakat çoğu zaman fazla abartılı kesimler ve desenlerden uzak duran Sarar, son koleksiyonundaki eşarplarında da bunu gösteriyor. Ülkemizde tesettür giyimi seçen bayanların daha çok tercih ettiği renkler ve desenler üzerine tasarımlar yapıyor. 

Genç veya yaşlı her yaştan bayanın kolaylıkla kullanabileceği ve kendini oldukça güzel gösterebileceği Sarar eşarpları %100 ipekten üretilmekte. Ölçüleri ise 90 x 90 cm`dir. Hürrem Sultan, Atlantik ve Eskişehir Odunpazarı evlerinin desenleri eşarplar üzerinde yer almakta. Sura ve twill tarzlarındaki eşarplar şık olduğu kadarda sade. Zaten ülkemizdeki tesettürlü bayanların çoğunluğu sadelikten ve fazla abartılı olmayan giyim tarzlarından hoşlanmakta. 

Bu güzel eşarpların kaç para olduklarını soracaksınız haliyle. Şuanda Sarar online alışveriş sitesinde % 50 indirim kampanyası ile satılan eşarpların fiyatları 44,75 TL. Sizlerle aşağıdan Sarar`ın yeni sezonda üretmiş olduğu biraz nostaljik, biraz romantik, birazda şehirli kadınların tarzını yansıtan modellerden oluşan kataloğa aşağıdan göz atabilirsiniz. Sararın yeni eşarp modelleri, siyah ve beyaz gibi alışılmış renklerin dışında açık lila, mor, pembe ve kırmızı renklerden oluşmakta. 
 

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi