13 Şubat 2012 Pazartesi

Kadınlar için 2012 bot ve çizme modelleri

Kış aylarında sizi üşütmeyen botlar aynı zamanda kışlık giyim tarzınızı tamamlayan parçalardan birisi. Geçen yıllardaki bayan bot trendine baktığımızda Ugg marka botların hala popüler olduğunu görüyoruz. Hayvan severler tarafından eleştirilse de bu yılda Ugg botlar revaçta. Elbette herkesin zevki aynı olmayacağından üreticiler farklı çözümler de geliştirmiş. Bu noktada sizlere 2012 kadın bot modelleri konusunda bilgiler vereceğiz.

  Botların kullanım kolaylığı hepimizce bilinmektedir. Özellikle kot pantolon ve kışlık taytlar ile de giyildiğinde şık bir görünüm katmaktadır. Diz ve diz altı etekler için ise size bot yerine çizme giymenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle bu yıl eteklerin altına uzun deri çizmeler modadır. Bot konusuna devam edelim. Ayak sağlığınızı düşünüyorsanız kaliteli markaların ürünlerine yönelmenizde fayda var. Bu yılın bot modellerine baktığımızda topuksuz ve düz taban modellerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Ayaklarınızı ısıtmak için içi yünle desteklenmiş botların. Yandan fermuarlı modellerin dışında ön taraftan bağcıklı modeller de bolca mevcut.

  Topuklu kışlık bot modelleri de geniş bir ürün seçeneği ile sunulmuş. Üstten kıvırmalı ve dışarıya doğru büküldüğünde yünlü bir görünüm kazanan botlar, genç kızların en çok tercih ettiği modellerden. Sezon içi indirimlerin birbiriyle yarıştığı bot ve ayakkabı mağazalarına giderek zevkinize uyan bir bota siz de kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik bot fiyatları gerçekten uygun denilecek fiyatlarda. Çalışan bayanlar için de deri botları önermekteyiz. Uzun topuklu, ağırlıklı olarak siyah ve koyu tonlarda olan, Ayak bileğinden kemerli bu modellerle kışa damganızı vuracaksınız.
0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi