19 Şubat 2012 Pazar

Güzel gözler için Burberry güzellik ürünleri

  İyi bir makyaj kaliteli makyaj ürünleri ile yapılır. Bir makyajın sizi çok daha fazla lüks göstermesi için kaliteli markaların güzellik ürünlerinden faydalanmanız gerekir. Giyim sektöründe kendine has tarzı ve kalitesi ile her zaman en iyilerden olan Burberry, güzellik ürünleriylede bayanların tercih ettiği markalardan birisi. Kozmetik ürünler olduğu için kalitesiz bir makyaj seti hem sağlık açısından hem de görünüm açısından sizlere istediğinizi vermez. 

  Bir makyajın kusursuz olması için makyaj yaparken en çok özen göstermeniz gereken yerlerden biriside gözlerdir. Çünkü gözler surat güzelliğinizi en ön plana çıkaran kısımlardır. Burberry`nin göz makyajı ürünleri sayesinde, her türlü kıyafetiniz ile uyumlu olarak ister günlük bir makyaj için, isterse özel günler için lüks bir makyaj elde edebilirsiniz. Burberry`nin göz makyajı için olmazsa olmaz ürünlerini ve özelliklerini bu yazımızda bayanlarla paylaşıyoruz. 

Burberry göz farı: Havanın vermiş olduğu ilham ile renk tonu seçenekleri sayesinde dumanlı, metal ve ikonik bir görünüm sunuyor. Göz renginizin güzelliğini daha ön plana çıkarmak için oldukça ideal bir göz farı. Kusursuz ve pürüzsüz kullanım için silikon içermekte olan ürün, uzun süren bir etki sağlamak için yenilikçi formülünde saten pigmentler içermektedir. Fiyatı : 62 TL dir. 4 renk seçeneği mevcuttur. 

Burberry göz kalemi: Doğal mum ve yumuşatıcılar kullanılarak üretilen Burberry göz şekillendirici kalemleri, doğal göz renginizi yoğunlaştırmak ve belirginleştirmek içindir. Suya karşı etkili ve uzun süre kalıcı olan bu göz kalemleri, kaygan ve yumuşak yapıya sahip olduğu için hiç bir şekilde rahatsızlık vermez. Fiyatı 48 TL olan ürünün siyah, kahverengi, gece mavisi ve yeşili gibi renk seçenekleri mevcut. 

Burberry Maskara: Kirpiklerinize hacim ve dolgunluk vererek gözlerinizin daha güzel görünmesini sağlayan bu maskara, sabahtan geceye kadar süren bir gün içerisinde etkisi ile sizleri fazla zahmete sokmaz. Bu çok yönlü maskara ayrıca kirpiklerini güçlendiren ve lif gelişimini hızlandıran bir etkiye sahiptir. Deniz bitkileri ve glikojen içermektedir. Koruyucu tabakası ile yağmura, güneşin sıcaklığına ve neme karşı bir kalkan oluşturur. Fiyatı ise 65 TL dir.  

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi