12 Şubat 2012 Pazar

En iyi markaların 2012 erkek bot modelleri

Erkeklerin kış aylarında en çok ihtiyaç duydukları kışlık botları alırken hangi özelliklere göre hareket etmeleri konusunda bilgi vermek istiyoruz. Amacımız bilinçli bir tüketici olarak kendilerine en yakışan botu en uygun fiyatlarla almalarını sağlamak.

  Son dönemlerde botlara olan ilgi epeyce arttı. Üretici firmalarda değişen ihtiyaçlara göre çok farklı konsept ve tarzlarda ürünler geliştirdiler. 2012 erkek bot modelleri trendlerine baktığımızda da bu söylediklerimi görmemiz mümkün. Bot seçerken ilk düşünmemiz gereken özellik, ayaklarımızı sıcak tutacak bir bot olması. İçi yünlü botlar bu yönleriyle avantajlılar. Bunun yanı sıra yumuşak tabanlı botlar donmuş yüzeylerde yürürken daha rahat hareket etmemizi sağlarlar. Ayak sağlığımız açısından ergonomik tasarımlara sahip botları tercih etmemiz önemli. Tanınmış markalardan bot almanızı tavsiye ediyoruz. Malzeme kalitesi, hijyen ve ayak sağlığı, ürün garantisi gibi noktalarda marka bir ürün almak daha akıllıca bir seçimdir.  Bu yıl en çok tutulan bot modellerinde Timberland markasının ürettiği botları görüyoruz. Deriden ve nubuk deriden üretilmiş, tabanı dayanıklı, yastıklı yakalar ile ayak çevresinde rahatlığı sağlayan tasarımı ile göz dolduruyor. Slazenger marka botlar da şıklık arayan erkeklerin tercih ettiği bot modellerinden. Bot fiyatları konusunda şunları söyleyebiliriz: Ortalama 90 TL – 200 TL civarı bir fiyatla sahip olabileceğiniz bu botlarla kendi çizginizi daha iyi yansıtabilirsiniz.

  2012 yılı soğuk geçse de ayaklarınızı ısıtan, modern, kaliteli, estetik tasarımlı botları ile şimdiden güzel bir yıl olacağını müjdeliyor bizlere.
0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi