14 Şubat 2012 Salı

Cıvıl cıvıl renklerle 2012 kadın tişört modelleri

Bu yıl her zamankinden daha coşkulu geçecek giyim ve moda dünyasında. Özellikle bahar ve yaz ayları için tasarlanmış 2012 kadın t-shirt modelleri enerjinizi, gençliğinizi özgür çizgilerle ifade etmenizi sağlayacak.

  Bayanlar için rahatlık önemli. Bunu da giydikleri spor kıyafetlerle gösteriyorlar. Spor giyimin vazgeçilmezlerinden olan t-shirtler bu yıl da cıvıl cıvıl renkler ve desenler ile sizleri bekliyor. Özellikle üzerinde Angels, Kiss Me, Snoopy, Pembe Panter gibi değişik albenili yazılarla süslenmiş t-shirtler bu yıl çok moda. Genç bayanların gözdesi olan bu modellerin yanında birçok ürün de bulmak mümkün.

  Elbette t-shirtler sadece genç bayanlar tarafından tercih edilmiyor. Orta yaşlardaki bayanların zevkine göre de birçok model hazırlanmış durumda. Bizim size tavsiye edebileceğimiz modeller ise, omzu açık modeller. Omzu açık tişört modellerinde renkler koyu olarak tercih edilmeli. Alttan kot pantolonla birlikte uyumu gerçekten harika. Bu giyim tarzına yakışan en iyi saç modeli uzun saçlar. Kısaca tişört modası sadece genç kızlar ve erkekler için değil, her yaştan bayanın kullanabileceği, geniş ürün çeşitliliği ile donatılmış bir konsept.

  Tişört trendlerine değinmişken Polo ve Tommy Hilfiger marka tişört modellerine değinmezsek haksızlık etmiş oluruz. İşyerinizde ve dışarıda rahatlıkla giyebileceğiniz bu tişörtler açık boğazlı, yaka düğmeli ve düğmesiz polo modelleri ile çok tercih ediliyor. Klasik modellerin yanı sıra belden oturtmalı tişört ürünleri de bulunmakta.Tommy Hilfiger tişörtlerde ise beyaz, gri ve yeşil renkler tercih edilmiş. %100 koton olarak hazırlanmış bu ürünlerde kabartma desenler moda. Ring yaka olarak sizlerin beğenisine sunulmuş. Tişört fiyatları da gayet uygun. Bütçenizi zorlamadan istediğiniz tişörtü satın almanız mümkün.

0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi