12 Şubat 2012 Pazar

2012 kadın kazak modelleri

Kış iyiden iyiye kendini belli etmeye başladı. 2012 yılının bu karlı günlerinde sizlere içinizi ısıtacak kazak modelleri sunacağız. Bu yıl da birbirinden farklı özelliklerde birçok kazak sizlerin beğenisine sunulmuş. Her bayanın kendi zevkine göre beğenebileceği mutlaka bir kazak modeli var. Açık tonların tercih edildiği bu yılın kazak modasında, boğazlı kazaklar, V yaka kazaklar, kabanlarda kullanılan düğmelerle boğazdan başlayarak düğme eklenmiş kazaklar, boğazdan katlamalı kazaklar, önü açık kazaklar şeklinde özetleyebileceğimiz ürün grupları mevcut.

  Kışlık kazak fiyatları ise el yakmayacak nitelikte. Kışlık kazaklar aynı zamanda konsept bütünlüğü de sağlaması açısından önem taşıyor. Boğazlı bir kazağın altına giyilebilen siyah bir tayt hem kışı daha sıcak yaşamanızı hem de rahat ve özgürce hareket etmenizi sağlayacak size. Bunun dışında  kot pantolonlarla da rahatlıkla kullanabilirsiniz kışlık kazaklarınızı.

  2012 kadın kazak modelleri trendinde krem tonlarda yoğunlukla kullanılmış. Desen olarak kimi kazaklar da düz bir dokuma tercih edilirken, kimisinde ise çiçekli desenler veya burgulu örme biçimleri kullanılmış görünüyor. Eskiden bir haber spikeri bayanın her hava durumu programından sonra söylediği şu sözle özetleyelim konuyu. “Havalar nasıl olursa olsun sizin havanız güzel olsun”. Yani moda sizi nasıl etkilemeye çalışırsa çalışsın önemli olan sizin kendi zevkiniz ve seçimleriniz. Kazak modellerinde de aynı şekilde düşünerek size en yakışan modeli tercih edeceğinize inanıyoruz.
0 yorum :

Yorum Gönder

Bizi İzleyin

Son Yorumlar

Blog Arşivi